Skip to main content

Mergina su savo vaikinu nuvyko į kino teatrą, tačiau ji visiškai nebuvo pasiruošusi tam, ką po akimirkos iškrės mylimasis

Atrodytų, kad pasiūlyti merginai tekėti nėra jau taip sunku. Gražus kostiumas, žiedas, prabangus restoranas ir tavo mylimoji greičiausiai sutiks. Tačiau toks pasipiršimas yra kiek nuobodus… Bent jau taip manė Liam Cooper.

Reklama

Šis romantiškas momentas turėtų ilgai išlikti būsimo vyro ir žmonos atmintyje, o idealiu atveju ir visą gyvenimą. Todėl tikrai verta pasistengti!

Australas Liam Cooper ilgą laiką dirbo su pasipiršimo merginai projektu. Jie susitikinėjo maždaug septynis metus ir vaikinas norėjo, kad santykių perėjimo į rimtesnį etapą momentas būtų ypatingas. Vaikinas iš anksto paruošė klipą pagal grupės Magic! dainą “Rude“.

Kai viskas buvo paruošta, gudrus jaunuolis su mylimąja ir draugais nuėjo į kino teatrą. Iš pradžių atrodė, kad tai tik eilinis linksmas vakaras…

Pasirinkęs tinkamą laiką, vaikinas išėjo į tualetą ir tada prasidėjo gudraus plano vykdymas. Viskas vyko idealiu tikslumu!

Reklama

Verta paminėti, kad Liam atkreipė dėmesį net ir į menkiausias detales. Jis paskambino visiems draugams, pasiruošė kostiumą su žiedu, susitarė su kino teatro savininku, nufilmavo vaizdo klipą ir pridėjo muzikinį foną. Viskam buvo pasiruošta tiesiog tobulai!

Reklama

Tuo pačiu metu vaikinas sugebėjo viską nuslėpti nuo mylimosios, kad staigmena taptų tikrai netikėta. Net garso takelis buvo pasirinktas neatsitiktinai. Ši daina yra apie tėvų palaiminimą vestuvėms. Įprastai tokie išskirtiniai pasipiršimai yra sunkiai įgyvendinami, tačiau protingam jaunuoliui viskas pavyko tiesiog idealiai!

Šio išskirtinio pasipiršimo vaizdo įrašas:

Reklama