Skip to main content

Mergina rado apleistą namą ir nusprendė patyrinėti jo vidų. Tačiau name jos laukė netikėtumas, kuriam ji visiškai nebuvo pasiruošusi

Kanadietė Leslie David yra aistringa nuotykių ieškotoja. Kartu su savo kita gyvenimo aistra – fotografija, mergina mėgsta važinėti po apleistus namus ir fotografuoti jų vidų.

Vieną dieną Leslie aptiko labai apleistą namą ir nusprendė patyrinėti jo vidų. Tačiau užėjusi į namus ji pamatė tai, kas pakeitė jos gyvenimą visiems laikams…

Reklama

Apleistas namas iš tiesų nebuvo tuščias. Jame gyveno vyras, vardu Lawrence.

Savo Instagram paskyroje mergina rašė:

“Lawrence sunku judėti, todėl didžiąją laiko dalį jis praleidžia visiškai vienas. Jis neturi dešinės akies, o problemų netrūksta ir su kairiąja. Nors aš buvau jam visiškai nepažįstama, Lawrence priėmė labai šiltai. Jis netgi leido padaryti savo nuotrauką, kurią amžinai branginsiu. Šis vyras yra puikus žmogus ir planuoju jį aplankyti ateityje“.

Po kelių dienų Leslie grįžo pas Lawrence ir atvežė maisto. Nauji draugai net tris valandas sėdėjo apleistame name, tačiau bendravo taip, lyg būtų seni pažįstami.

Lawrence papasakojo savo gyvenimo istoriją, su visais nuopuoliais ir pakilimais.

Reklama

“Jis yra pats maloniausias vyras, kokį tik pažįstu. Atvežiau šiek tiek maisto, kurio jam turėtų užtekti, kol vėl aplankysiu šią savaitę. Tikiuosi, kad iki vasaros pabaigos pavyks sutvarkyti jo namus. Lawrence nusipelno gyventi gražesnėje vietoje“ – rašė mergina.

Leslie ir toliau reguliariai vežė maistą Lawrence, kad jis nebūtų alkanas.

Reklama

Mergina sužinojo, kad anksčiau vyras buvo patyręs insultą, tačiau taip ir nesikreipė į medikus.

Visgi nauja pažintis atgaivino Lawrence tikėjimą gyvenimu.

Leslie rūpinosi vienišu vyru ir tikėjo, kad atnaujinti namai padės sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Mergina ėmėsi namų tvarkymo projekto, padedama kelių draugų ir giminaičių.

Fotografė žinojo, kad Lawrence nebeliko daug laiko gyventi, todėl norėjo, jog jo paskutiniai gyvenimo metai būtų laimingi.

“Lawrence man pasakė, jog labai norėtų, kad dalyvaučiau jo laidotuves. Aš jam atsakiau, kad kitaip ir negali būti. Jis taip pat pridūrė, kad mano pasirodymo diena buvo pati geriausia per visą jo gyvenimą. Tą patį galėčiau pasakyti ir aš. Pirmą kartą supratau, ką reiškia daryti kažką gero, nesitikint atlygio. Džiaugiuosi, kad galėjau padėti“ – pasakojo mergina.

Reklama

Kai renovacija buvo baigta, Leslie ir toliau lankė Lawrence.

Jiedu turėjo daugybę pokalbių apie gyvenimą.

Vyras papasakojo apie tai, kaip prarado ryšį su artimiausiu žmogumi – savo broliu.

Bėgo mėnesiai, o Lawrence sveikata blogėjo. Tada mergina surado senelių namus, kur galėjo būti suteikta visa reikiama pagalba.

Reklama

“Dalinuosi šia nuotrauka tikėdamasi, kad ji įkvėps bent vieną jūsų kreiptis į žmogų, su kuriuo praradote ryšį arba paprasčiausiai užmiršote. O aš džiaugiuosi, kad sutikau šį nuostabų vyrą!“.

Ši mergina nusipelno pačios didžiausios pagarbos!

Reklama