Skip to main content

Policijos pareigūnams buvo pranešta apie apleistą automobilį dykumoje, todėl jie nuvyko apžiūrėti. Automobilio viduje laukė sukrečiantis vaizdas

Daugelis žmonių nori kuo greičiau pasiekti kelionės tikslą, tačiau ne visada pasirinktas trumpesnis kelias duoda teigiamą rezultatą. Tai puikiai žino Dianna Bedwell ir jos mylimas vyras Cecil. Sutuoktiniai pasirinko trumpesnį, per dykumą vedantį kelią, tačiau vienoje vietoje automobilis įstrigo į smėlį.

Ateinančios dvi savaitės buvo pačios sunkiausios per visą Diannos gyvenimą. Moteris manė, kad artėja gyvenimo pabaiga, tačiau tada įvyko tikras stebuklas…

Reklama

Dianna Bedwell ir jos vyras Cecil vyko aplankyti sūnaus į Kaliforniją. Kelionės metu Cecil nusprendė važiuoti trumpesniu keliu per dykumą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo mirtina klaida.

Sutuoktiniai važiavo siaurais keliukais, kai vienu metu Cecil nesuvaldė automobilio ir jis nulėkė nuo kelio. Transporto priemonė įstrigo taip, kad nebuvo įmanoma pajudėti iš vietos.

Lyg problemų būtų maža, atokioje vietovėje nebuvo mobilaus ryšio, todėl sutuoktiniai negalėjo išsikviesti pagalbos. Su savimi pora buvo pasiėmusi tik maišelį apelsinų ir pyragą, kurie turėjo išgelbėti nuo bado.

Reklama

Minutės tapo valandomis, o valandos – dienomis. Po savaitės pasitvirtino didžiausios Diannos baimės, kai diabetu sergančio sutuoktinio gyvybė užgeso… Moteris liko visiškai viena…

Diannai teko kovoti dėl savo išlikimo. Vienu metu situacija pasidarė tokia bloga, kad moteriai teko gerti savo pačios šlapimą.

Kalifornijos dykumoje moteris praleido dar savaitę laiko. Likusius apelsinus Dianna valgė labai taupiai, kad tik jų užtektų ateičiai.

Reklama

Dienas ji leido skaitydama knygą ir galvodama, kaip jos mylimam vyrui sekasi danguje. Nepaisant visų pastangų, Dianna po truputį prarado viltį, jog bus išgelbėta. Moteris ruošėsi gyvenimo pabaigai…

Tačiau tada pasirodė angelas sargas…

Pro šalį važiavo vyras su specialia transporto priemone, padedančia įveikti dykumas, kai pastebėjo smėlyje įstrigusį sutuoktinių automobilį. Nieko nelaukęs jis iškvietė policiją. Pareigūnai žinojo, kad kiekviena minutė svarbi ir labai greitai atvyko į įvykio vietą.

Dianna jau ruošėsi gyvenimo pabaigai, kai išgirdo atvažiuojančius policijos automobilius.

Moteris buvo rasta ir pristatyta į ligoninę.

Reklama

Diannai buvo nustatyta dehidratacija, tačiau ji sugebėjo atsigauti po siaubingos gyvenimiškos patirties.

Moteris gedi savo vyro, bet viskas galėjo baigtis ir kur kas blogiau…

“Šią situaciją galima apibūdinti kaip stebuklą ir tragediją vienu metu. Džiaugiuosi, kad likau gyva“ – istoriją užbaigia Dianna.

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama