Skip to main content

Ilgapirštis pavogė seną automobilį, tačiau viduje jis rado savininkės laišką, kuris buvo adresuotas būtent vagims. Jo turinys privertė nusikaltėlį persigalvoti

Vogti kito nuosavybę yra ne tik nuodemė, bet ir nusikaltimas, už kurį žmogus gali gauti bausmę. Visiems žinoma, kad vogti yra amoralu, tačiau vis vien egzistuoja nemažas procentas žmonių, kuriems nė motais jokios vertybės. Štai viena moteris kentė nuo ilgapirščių, kurie nusitaikydavo į lengvą grobį – jos senutę Hondą.

Reklama

1995-ais metais pagamintas automobilis neturėjo tinkamos apsaugos prieš nagingus ilgapirščius, todėl šį automobilį buvo lengva pavogti. Bėda buvo ta, kad moters automobilis buvo vogtas jau ne vieną kartą. Ir kiekvieną kartą vagys nusivildavo prastu grobiu ir palikdavo sukriošusį automobilį kur papuola. Galiausiai savininkė gaudavo pranešimus apie ne vietoje paliktą ir baudomis aplipdytą jos automobilį ir jai tekdavo atsiimti savo nuvarytą transporto priemonę iš saugojimo aikštelių.

Jai iki gyvo kaulo įgriso toks vagių kvailumas – vogti daiktą, kurį jie paskui tiesiog palieka, nepešę jokios naudos. Ji nusprendė palikti laišką sekančiam ilgapirščiui su viltimi, kad šis pagalvos du kartus prieš pasisavinant jos turtą. Štai ką ji parašė savo laiškelyje (vertimas apytikslis):

Reklama

Labas. Jei skaitai šį laišką, reiškia esi vagis, norintis pasisavinti mano automobilį. Aš esu geras žmogus, būčiau tave net kur nors pavežėjusi, jeigu tau to reikia, bet akivaizdu – jau vėlu. Labai norėčiau turėti automobilį, kurio nebūtų įmanoma visą laiką taip lengvai pavogti. Tačiau pinigų neturiu, tad turiu tai, ką turiu. Aš nesiruošiu sukelti tau nemalonumų dėl mano automobilio vagystės. Nebent tu partrenktum kokį pėstįjį… Palik šį automobilį kur nors ir čiuožk savais reikalais. Niekas nebetiria tokių nesąmonių… Turiu tik vieną prašymą: nepalik mano automobilio kur nors neleistinoje vietoje, kur jis būtų nutemptas į aikštelę.

Reklama

Jei man dar kartą teks turėti reikalų su saugojimo aikštelėmis ir atsiimti savo automobilį už piniginę išperką, aš išprotėsiu. Prarasiu ir automobilį, nes aš nebeturiu pinigų mokėti už jos susigrąžinimą. Jei aš turėčiau pinigų, aš tiesiog nusipirkčiau geresnę po velnių mašiną, kurios nebūtų taip lengva pavogti. Prašau, palik mano nieko vertą metalo laužą kur nors paprastoje gyvenvietėje.

Šiame voke yra raštelis, palik jį už valytuvo ir galiausiai koks nors praeivis paskambins man, kad atsiimčiau savo automobilį. Jokios policijos, jokių klausimų ar kaltinimų. Aš net nepykstu ant tavęs! Tokioje situacijoje laimėsime abu – man nereikės pildyti krūvą nuobodžių popierių policijai, draudimui, o tau nereikės jaustis kaip liurbiui, sugadinusiam gero žmogaus savaitę ar net mėnesį.

Reklama

Yra begalės vietų, kur gali saugiai palikti šį automobilį. Paisvažinėjęs gali pasiimti vaistinėlę ir tai, kas yra bagažinėje. Mano audio aparatūra yra nieko verta, tad gali ją palikti. Kai atsibos važinėtis, palik šį metalo laužą prie kieno nors namo ir viskas. 

Ačiū, gero pasivažinėjimo. 

p.s. Jeigu tau norėtųsi padaryti dar vieną nusikaltimą, leidžiu tau mesti kokią plytą į Vankuverio automobilių nutempėjų langus. Jie yra patys blogiausi, su kuo turėjau reikalų! Ačiū

Reklama

Nors šis laiškas ir parašytas su kuriozine nata, jis suveikė – po poros dienų moteris atsiėmė automobilį iš nemokamos parkavimo vietos, iš kurios jai paskambino praeiviai. Tokiu būdu ji sutaupė pinigų automobilio išperkai iš saugojimo aikštelės ir atgavo savo turtą. Tuo pat metu ji pralinksmino tūkstančius internautų, kurie pozityviai atsiliepė į tokį unikalų kreipimasi į vagis. 

Reklama