Skip to main content

Iškrypėlis pagrobė penkiametę mergaitę, tačiau jo automobilį pradėjo sekti du paaugliai. Galiausiai vienas iš jaunuolių pasakė žodžius, kurie privertė nusikaltėlį bėgti

Penkiametė Jocelyn Rojas buvo pagrobta nepažįstamo vyro, kai žaidė pas močiutę sode. Nusikaltėlis mergaitei pasiūlė ledų ir taip suviliojo į savo automobilį.

Temar ir Chris – du penkiolikmečiai vaikinai, kurie tą dieną leido kartu. Paaugliai išgirdo naujieną apie mergaitės pagrobimą, todėl nusprendė prisidėti prie policijos paieškų.

Reklama

Jie dalyvavo susirinkime, vykusiame šalia Jocelyn močiutės namų, tačiau išvyko iš jo anksčiau laiko, nes norėjo apieškoti kuo didesnį plotą ir surasti mergaitę.

Netrukus Temar ir Chris pastebėjo automobilį su tamsintais langais, o prie jo vairo sėdėjo labai įsitempęs vyras. Vaikinai taip pat pastebėjo, kad automobilis apsisuko, vos tik pamatė policijos pareigūnus. Tuomet paaugliai nusprendė ilgiau pasekti įtartiną automobilį.

Vaikinai dviračiais važiavo paskui automobilį, kuris manevravo labai keistu maršrutu. Jaunuoliai nusprendė nebelaukti ir privažiavo šalia automobilio.

Temar sako, jog buvo akivaizdu, kad vairuotojas yra būtent tas vyras, kurio visi ieško. Paauglys pažvelgė vyrui į akis ir ištarė: “Aš matau tave!“.

Reklama

Vyras iš karto pasimetė ir atidaręs galines automobilio duris sušuko: “Dink iš čia“. Jocelyn iššoko iš automobilio ir paaugliams pasakė, jog nori grįžti pas savo mamą.

Policijai dar tą pačią dieną pavyko sulaikyti nusikaltėlį. Herojiškos dviejų paauglių pastangos išgelbėjo mažą mergaitę nuo baisaus likimo. Galima tik žavėtis!

Reklama