Skip to main content

Vestuvių metu nuotaka paprašė mylimojo atsitraukti ir jo sūnui pasakė žodžius, kurie jam buvo labai netikėti

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių, nes jos pažymį naujos šeimos pradžią ir begalinę laimę, galėti pasenti kartu su savo sielos draugu.

Vanessa Lynch labai atsakingai ruošėsi savo vestuvėms ir parašė gražią priesaiką mylimajam, tačiau tada suprato, kad priesaika turi būti skirta ir dar vienam ypatingam žmogui…

Reklama

Ceremonijos metu moteris prisiekė amžiną meilę savo vyrui Craig, tačiau tada paprašė trumpam atsitraukti ir pakvietė jo sūnų. Devynmečio Henry ir Vanessos santykiai yra puikūs, tačiau moteris norėjo, kad berniukas pasijustų ypatingu šią nuostabią dieną.

Netrukus Vanessa pradėjo skaityti priesaiką savo posūniui, o visi susirinkusieji negalėjo sulaikyti ašarų…

“Henry, aš žinau, kad manęs nebuvo šalia, kai tu atkeliavai į šį pasaulį. Aš nebuvau šalia, kai tu dėjai pirmuosius žingsnius ir ištarei pirmuosius žodžius. Bet aš pažadu būti šalia per visus ateinančius tavo pirmus kartus“.

Reklama

Henry, Craig ir Vanessa sunkiai tramdė ašaras, tačiau ji tęsė toliau:

“Pažadu tave mylėti taip, lyg būtum mano sūnus. Ir svarbiausia pasižadu būti geriausia žmona tavo tėčiui ir geriausia pamote, kokia tik galiu būti“.

Reklama

Po šių žodžių mažasis Henry šiltai apkabino Vanessą.

“Paprastai nesu labai emocionalus žmogus, tačiau mane užplūdo didelės emocijos, vos tik pradėjau skaityti priesaiką. Mačiau, kiek tai daug reiškia Henry“ – vėliau pasakojo Vanessa.

Vanessa puikiai supranta, koks svarbus pamotės ar patėvio vaidmuo gali būti jauno žmogaus gyvenime.

“Aš labai norėjau, kad Henry suprastų, jog nesu tik kažkokia moteris, kurią vedė jo tėtis. Aš pažadėjau jam būti kur kas daugiau, nei tik pamotė. Net jei ir mūsų nesieja kraujo ryšys, tai nereiškia, jog negalime būti šeima. Patys svarbiausi dalykai gyvenime yra meilė ir rūpestis“ – teigia moteris.

Reklama

Henry labai pasisekė, kad jo tėtis vedė tokią supratingą ir mylinčią moterį. Galima net neabejoti, kad šios šeimos laukia labai graži ateitis ir daugybė “pirmųjų kartų“.

Emocionalus vaizdo įrašas:

Reklama