Skip to main content

Nuotaka ruošėsi ištekėti už savo mylimojo, tačiau tada jaunikis paprašė atsitraukti ir padarė tai, kas moteriai užgniaužė kvapą

Janna ir Clifton greičiausiai amžinai prisimins savo vestuvių dieną. Ir ne tik dėl to, ką tą dieną jie sumainė žiedus, bet ir dėl nuostabios kalbos, kurią vyras pasakė savo mylimos moters dukrai.

Reklama

Clifton nuo pat pirmos pažinties dienos su Janna žinojo, kokia svarbi moteriai yra jos šeima. Vestuvių ceremonijoje dalyvavo visi Jannos artimieji, o tarp jų buvo ir dukra Jayda.

Tačiau mergaitė net nenutuokė, kad vestuvėse turės tokį svarbų vaidmenį…

Kai Clifton susipažino su savo būsima žmona, ji jau turėjo vaiką. Bėgant laikui vyras pamilo Janną, o ryšys su mažąja Jayda darėsi vis stipresnis. Galiausiai Clifton pasipiršo savo mylimajai, o ji nedvejojusi sutiko.

Vyras žinojo, kad anksčiau Jannos šeima išgyveno labai sunkų etapą, kuris juos dar labiau suartino. Būtent todėl vyras pasistengė, kad šventėje dalyvautų visi artimiausi žmonės.

Reklama

Jaunieji stovėjo vienas priešais kitą ir ketino ištarti lemtingąjį “taip“, tačiau tada jaunikis paprašė mylimosios trumpam atsitraukti.

Clifton pakvietė Jaydą, išsitraukė žiedą ir užmovė jį savo podukrai ant piršto. Vyras paprašė mergaitės jį nešioti iki tol, kol sutiks savo gyvenimo meilę. Clifton taip pat pridūrė, kad mergaitė gali visada tikėtis tiek jo, tiek mamos pagalbos.

Šis vyro poelgis suvirpino visų svečių širdis.

Reklama

Verta paminėti, kad Clifton savo mylimąją sutiko per pūgą. Tada moteriai ir jos dukrai prireikė transporto, o vyras pasiūlė pavėžėti.

Būtent tada jis sužinojo liūdną istoriją apie našlę, kurios vyras mirė, kai dukrai tebuvo šeši metai. Jie greitai įsimylėjo, o šios istorijos finalas tikrai nuostabus…

Nuostabios akimirkos vaizdo įrašas: 

Reklama