Skip to main content

Likus kelioms minutėms iki vestuvių ceremonijos nuotaka pastebėjo, kad mylimojo rankos neįtikėtinai dreba. Tada ji suprato visą tiesą apie būsimą vyrą

Kad vestuvės yra viena gražiausių, o kartu ir laukiamiausių gyvenimo švenčių, su tuo sutiks daugelis. Tačiau iki pat vestuvių kirba jauduliukas ir kasdienis galvojimas apie tai, ar viskas bus taip, kaip yra suplanuota.

Galbūt ir nereikėtų rimtai vertinti šių paskutinių minučių nervų ir jaudulio, tačiau artėjanti didžioji diena gali išryškinti tikrąsias žmogaus savybes.

Reklama

Likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos, jaunoji Maggie Earwood suprato už kokio vyro ruošiasi tekėtis. Vestuvių fotografas užfiksavo jaudinančią akimirką, o vėliau ši nuotrauka sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje.

Maggie su savo mylimuoju susipažino dar mokykloje. Bėgant laikui poros ryšys darėsi vis stipresnis ir jie pradėjo neabejoti, kad kartu nori praleisti visą likusį gyvenimą.

Caleb Earwood ir Maggie ruošėsi sumainyti žiedus, tačiau likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos vyras turėjo padaryti kai ką, kas negalėjo palaukti…

Reklama

Caleb norėjo kartu pasimelsti su savo būsima žmona.

“Mes ruošėmės žengti pirmuosius bendro gyvenimo žingsnius, tačiau nenorėjau to daryti be Dievo palaiminimo“ – vėliau pasakojo jaunikis.

“Aš labai norėjau padėkoti Dievui, kad jis man atsiuntė tokią gražią ir protingą žmoną“.

Reklama

Nereikia nei sakyti, kad Maggie iš karto susigraudino po tokio gražaus vyro poelgio.

“Vos tik paėmiau jam už rankos, pajutau, kad ji neįtikėtinai dreba. Buvo akivaizdu, kad Caleb tikrai jaudinasi. Būtent šią akimirką supratau, kad teku už pačio nuostabiausio žmogaus pasaulyje…“ – pasakoja Maggie.

Kokia graži ir jaudinanti akimirka! Galima tik palinkėti šiai gražiai porai sėkmės ateityje…

Reklama