Skip to main content

Jaunikis “pasiplovė“ likus kelioms dienoms iki vestuvių, tačiau nuotakos tėvai padarė tai, ko niekas absoliučiai nesitikėjo

Quinn ir Landon pradėjo susitikinėti 2011 metais, o 2014-ųjų balandį susižadėjo. Tų pačių metų spalį pora ketino iškelti savo vestuves, tačiau likus vos kelioms dienoms iki šventės jaunikis nusprendė “pasiplauti“. Iki to laiko nuotakos tėvai jau buvo spėję sumokėti užstatą už 120-ies žmonių šventę viename geriausių Sakramento restoranų.

Reklama

Atrodė, kad viskas buvo pasmerkta žlugti, tačiau nuotakos tėvai priėmė labai netradicinį sprendimą…

Jie nusprendė pakviesti visus miesto benamius į prabangų restoraną!

Į šią vakarienę atvyko tiek vieniši benamiai, tiek benamių šeimos su vaikais.

“Kiekvieną dieną tenka kovoti dėl savo išlikimo, todėl tokia vakarienė su šeima yra tikra palaima“ – sakė vienas benamis Rashad Abdullah.

“Visada skaudu, kai tave išduoda mylimas žmogus, tačiau šie nuostabūs žmonės atrado jėgų padaryti kažką gero kitiems“ – pridūrė jo draugė Erica.

Reklama

Šventinį stalą paruošė 4 žvaigždučių viešbučio restorano šefai, o meniu susidarė iš pačių įvairiausių patiekalų, tokių, kaip ant grotelių keptos lašišos, kepsnių, įvairių salotų ir užkandžių.

Jaunųjų artimieji turėjo atvykti iš įvairių pasaulio šalių, tačiau galiausiai viskas susiklostė taip…

“Man tiesiog širdis plyšta dėl mano dukros. Tačiau nusprendžiau, kad net ir tokioje situacijoje galima padaryti kažką gero“ – sako merginos mama Keri Dwayne.

Reklama

Beje, nuotakos tėvai buvo sumokėję ir už povestuvinę kelionę, todėl vėliau mama su dukra pasimėgavo nuostabia kelione Belize.

Buvusiam sužadėtiniui Landon Borup ir jo paliktai nuotakai Quinn Dwayne buvo po 27 metus. Jo pasipiršimas buvo neįtikėtinai romantiškas, įtraukiant ne vieną merginos artimą žmogų. Kodėl jaunuolis persigalvojo – niekas nežino. Tačiau koks dabar skirtumas!

Labai gražus jaunosios tėvų poelgis!

Reklama