Skip to main content

Vestuvių ceremonijos metu jaunikis prisipažino, kad myli kitą. Nuotaka nesulaikė ašarų supratusi, apie ką jis kalba

Vestuvės – tai ne tik didelis vakarėlis, tai būdas poroms švęsti meilę vienas kitam ir duoti amžiną pažadą vienas kitam. Šią dieną dauguma porų suplanuoja iki mažiausių smulkmenų. Jaunavedžiai dažnai trokšta sukurti akimirką, prisotintą jų asmeninio ryšio, jų meilės, tačiau atėjus prie altoriaus apima pačios įvairiausios emocijos.

Reklama

Jaudulys, baimė, o gal ir abejonės. Juk tai milžiniškas žingsnis, kurį reikia žengti apgalvotai. Viena pora iš Portugalijos sukūrė tikrai magišką šventę su ypatinga atmosfera. Visi atrodė ypatingai gražiai, aplinka buvo kaip iš pasakos. Tačiau Jeffersonas ir Jessica buvo perpildyti emocijų. Visi esame girdėję istorijų apie žmones, kurie supanikavo ir paskutinę minutę nusprendė nutraukti vestuves. Šios istorijos yra iš tikro gyvenimo, ne iš filmų.

Kai Jefferson vidury ceremonijos pasakė visiems, kad myli kitą, visi svečiai nustėro. Niekas negalėjo įsivaizduoti, kas nutiks toliau. Jaunikis taip pasielgė ne dėl baimės ir noro pabėgti iš ten. Prie altoriaus tiesiog stovėjo kitas žmogus, kuriam jis privalėjo prisipažinti dėl savo jausmų ir tą ypatingą dieną prisiekti dėl savo ketinimų.

Reklama

Tai buvo Jessicos dukra. Jeffersonas net nesiruošė pabėgti iš savo paties vestuvių su kita. Vyras vedė moterį, turinčią dukrą. Jis kreipėsi į būsimą žmoną sakydamas, kad turi prisipažinti meilėje kitai – jos dukrai. Žmonės pradėjo suprasti, kas vyksta. Jeffersonas norėjo pažadėti amžiną meilę ne tik Jessicai, bet ir jos dukrai, kuri nuo tos dienos taps ir jo dukra.

Reklama

Tačiau tiesa ta, kad vyras pamilo svetimą vaiką jau seniai, kai tik prasidėjo jo ir būsimosios žmonos draugystė. 8-erių Giovanna ilgai laukė šios akimirkos – pamatyti, kaip mama išteka už savo gyvenimo meilės Jeffersono, kuris jai nėra biologinis tėvas, bet yra pats nuostabiausias įtėvis, apie kokį ji galėtų pasvajoti. Jeffersonas tarė įžadus ir savo dukrai, kurią jis pažadėjo visą gyvenimą mylėti, saugoti, rūpintis ir niekada neapleisti.

Klausantis gražių Jeffersono žodžių ir jaudinančių įžadų, svečių ir pačių ceremonijos dalyvių ašaros nesiliovė riedėti. 

“Aš niekada neleisiu, kad tau nutiktų kas nors blogo” – sakė Jeffersonas žiūrėdamas Giovannai į akis. Niekas to nesitikėjo, tačiau mergaitė paėmė mikrofoną į savo rankas ir atsidėkojo patėviui.

Reklama

Tai buvo neįtikėtino jautrumo akimirka, kuri sujaudino kiekvieną buvusį ten ir kiekvieną, kuris vėliau žiūrėjo ceremonijos vaizdo įrašą. Internete paskelbtas vaizdo įrašas iki šiol peržiūrėtas net 11 milijonų kartų. Tai nenuostabu, nes net jei nesuprantate portugalų kalbos, šios istorijos veikėjų emocijos kalba pačios už save. 

Reklama

Kai kurie žmonės, kurie pasirenka sau į poras vyrą ar žmoną su vaikais, neretai nesugeba išugdyti savyje meilės vaikui, kuris nėra tavo kūnas ir kraujas. Tačiau tikra meilė reiškia tai, kad pasirenkame žmogų su visu jo “bagažu” ir mylime jį besąlygiškai. Jefferson savo gražiu ir jautriu gestu parodė, kaip turi pasielgti tikras vyras, kuris pasiryžta tapti ne tik vyru, bet ir tėvu tą pačią dieną. Linkime šiai šeimai didžiausios sėkmės!

Reklama