Skip to main content

Nėščia benamė moteris ruošėsi vartoti narkotikus, tačiau ją pastebėjo policijos pareigūnas. Priėjęs jis pasakė penkis žodžius, kurie viską pakeitė

Tai buvo įprasta pareigūno Ryan Holets darbo diena, kai jis pastebėjo šalia prekybos centro sėdinčią benamių porelę, kuri ruošėsi vartoti narkotikus.

Nieko nelaukęs pareigūnas sustabdė automobilį ir patraukė link porelės, tačiau priėjęs arčiau pamatė dar liūdnesnį vaizdą. Benamė moteris, vardu Crystal, buvo nėščia…

Reklama

Buvo akivaizdu, kad moteris nesilanko pas gydytojus ir neseka savo nėštumo eigos. Ryan pasakė Crystal, kad ji pražudys savo negimusį kūdikį, jeigu ir toliau vartos narkotikus.

Benamė moteris palūžo ir pradėjo verkti. Ji jau dvejus metus gyveno gatvėje, o problemų su narkotikais turėjo dar nuo paauglystės. Crystal ne kartą bandė įveikti savo priklausomybę, tačiau visada palūždavo.

Ryan nusprendė skirti šiek tiek laiko ir pasikalbėti su moterimi. Crystal papasakojo savo gyvenimo istoriją, kuri yra apipinta narkotikais ir benamyste. Galiausiai ji pripažino, kad gimsiančiam kūdikiui reikia naujų tėvų, nes jis negali augti tokioje siaubingoje aplinkoje.

Būtent tada pareigūno Ryan Holets gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis…

Reklama

Vyras su panašiomis situacijomis susiduria pakankamai dažnai ir supranta, kad tai tik darbo dalis ir jis mažai ką gali padaryti. Tačiau šį kartą viskas buvo kitaip!

Net nepasitaręs su žmona, Ryan davė pažadą Crystal: “Aš galiu priimti tavo vaiką“. Vyras žinojo, kad kūdikiui gali suteikti mylinčius ir saugius namus, kuriuose jis galėtų augti ir turėti šviesią ateitį.

Reklama

Crystal liko priblokšta, tačiau padėkojo už pasiūlymą. Tuo tarpu Ryan nuvyko namo pasikalbėti su žmona Rebecca.

Nepaisant to, kad sutuoktiniai jau augino keturis vaikus, jie sutiko įsivaikinti ir dar vieną. Po trijų savaičių Crystal, Rebecca ir Ryan susitiko ligoninėje.

Mažai mergaitei buvo duotas Hope vardas.

Liūdnos gydytojų prognozės pasitvirtino ir mažylei pasireiškė abstinencijos sindromas. Laimei, po trumpo gydymo Hope atsigavo ir dabar Holets’ų šeima augina penkis nuostabius vaikus.

Reklama

Sutuoktiniai palinkėjo biologinei mergaitės mamai grįžti į normalias gyvenimo vėžes ir vėliau tapti dukros gyvenimo dalimi.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių nuostabių žmonių, kaip Ryan ir jo žmona Rebecca. Mažosios Hope laukia šviesi ateitis!

Reklama