Skip to main content

Jauna moteris po gimdymo liko paralyžiuota. Po kurio laiko slaugytoja iš jos išgirdo žodžius, kurie privertė labai sunerimti

Kanadietė Holly Gerlach jau ilgą laiką svajojo apie tapimą mama, o sulaukus 26-erių jos svajonė išsipildė. Pasaulį išvydo nuostabi mergaitė Casey, o mama be galo džiaugėsi savo pirmagime dukra.

Tuo metu Holly dar nežinojo, kad gražus šeimyninis gyvenimas po kelių savaičių suduš į šipulius…

Reklama

Iš pradžių moteris pajuto stiprius kojų ir kaklo skausmus, o bėgant laikui jos būklė tik blogėjo. Netrukus ji buvo pristatyta į ligoninę. Čia situacija tapo dar baisesnė – moteris liko paralyžiuota nuo kaklo žemyn.

Moteris buvo skubiai perkelta į intensyvios terapijos skyrių, kur jai buvo nustatytas Guillain-Barre sindromas. Šiai retai ligai būdingas kojų ir rankų paralyžius. Kartais simptomai išnyksta ir patys, tačiau dažnu atveju reikalingas skubus gydymas. Holly atvejis buvo dar rimtesnis…

Reklama

Moteris net negalėjo pati normaliai kvėpuoti. Viskas, ką ji galėjo padaryti, tai apsišarvuoti kantrybe ir laukti, kol situacija pagerės. Vienas dalykas buvo akivaizdus – jai labai skaudėjo.

Bėgant laikui Holly sveikata pradėjo po truputį gerėti ir ji pagaliau galėjo ištarti pirmuosius žodžius.

“Man be proto skauda“ – šiuos žodžius moteris ištarė slaugytojai. Žinoma, tai labai neramino gydytojus.

Reklama

Laimei, Holly turėjo tai, kas jai suteikė jėgų nepasiduoti – savo naujagimę dukrą. Moteris stengėsi kuo dažniau pasimatyti su savo dukryte, nors tai ją labai vargino. Holly visą laiką žinojo, kad Casey negali likti be mamos.

Nors moteris buvo paralyžiuota žemiau kaklo, ji niekada nepasidavė. Keltuvo pagalba ji pagaliau galėjo pakilti iš lovos ir prisėsti ant kėdės.

Po kelių savaičių Holly jau galėjo kvėpuoti savo jėgomis, o paralyžius rankose ėmė blėsti.

Praėjus dar 70 dienų moteris paliko intensyvios terapijos skyrių. Ji ir vėl galėjo bendrauti su savo artimaisiais, tačiau priešakyje dar laukė ilga reabilitacija.

Reklama

Holly ir toliau dirbo su savo smulkiąja motorika, kad pagaliau galėtų atlikti svarbiausią dalyką – paimti Casey į rankas.

Praėjus 126 dienoms moteriai buvo leista palikti ligoninę. Jai teko per naują mokytis daugybę dalykų, tokių kaip, dantų valymas, rašymas, valgymas ar indų plovimas.

Reklama

Tačiau jai pavyko pilnai atsigauti!

Šiandien Holly yra puikios formos. Jai pavyko įveikti ligą, kuri vos nepareikalavo jos gyvybės.

Galima tik pasidžiaugti, kad ši jauna moteris gali ir vėl mėgautis pilnaverčiu gyvenimu!

Reklama