Skip to main content

Jaunuolis pavogė piniginę, tačiau jos viduje rado vieną dalyką, kuris privertė iš karto prisiduoti policijai

Net neabejojame, kad tokių istorijų kaip ši – dažnai neišgirsite. Didžiojoje Britanijoje užpuolikas pargriovė vyrą ant žemės ir pavogė jo piniginę. Tačiau po kurio laiko vagis pats pridavė save policijai.

19-metis Connor Dawes linksminosi mieste, kai vėlų vakarą pastebėjo pro šalį einantį vyrą.

Reklama

Jaunuolis sekė savo auką maždaug penkias minutes, kol galiausiai pargriovė ant žemės ir pavogė paltą, telefoną ir piniginę.

Po kurio laiko Connor pavogtoje piniginėje rado dokumentą ir jį apėmė neapsakomas kaltės jausmas. Paaiškėjo, kad užpultas vyras turi lengvą autizmo formą.

Galiausiai Connor prisistatė į policijos komisariatą ir pasakė, kad labai šlykščiai jaučiasi dėl savo poelgio.

Dėl užpuolimo jaunuoliui teko stoti prieš teismą. Teisėja Sylvia de Bertodano liko sužavėta Connoro prisipažinimu padarius nusikaltimą, tačiau užpultas vyras patyrė lengvus sužalojimus ir nuo to laiko jaučiasi labai pažeidžiamas.

Reklama

“Net neabejoju, kad nusikaltimo metu nežinojote, jog šis vyras turi Aspergerio sindromą. Kiekvieną dieną jis stengiasi išsikovoti savo vietą po saule, tačiau po užpuolimo liko tik dar labiau pažeidžiamas“ – teisėja sakė Connorui.

Kad ir koks nuoširdus buvo jaunuolis, tai nepadėjo. Jis buvo pasiųstas dvejiems metams už grotų.

Reklama

Ne vienas žmogus sakė, kad dėl savo prisipažinimo Connor turėtų būti nuteistas lygtinai, tačiau net ir pats jaunuolis sutiko su jam skirta bausme.

O kaip manote jūs, ar jaunuoliui turėjo būti sušvelninta bausmė, nes jis prisipažino padaręs nusikaltimą?

Reklama