Skip to main content

Policijos pareigūnas sustabdė dideliu greičiu skriejantį automobilį, tačiau jis neteko žado, vos tik pažvelgė į automobilio vidų

Seržantas Brian Maynard patruliuodamas savo pamainos metu tikrai nesitikėjo nieko per daug neįprasto. Tačiau tokia jau policijos dalia – susidurti su netikėčiausiomis situacijomis jiems tenka pakankamai dažnai.

Reklama

Sutuoktiniai Laura ir Jimmy Baker tą dieną neturėjo jokio kito pasirinkimo, kaip tik pažeisti įstatymus ir lėkti žymiai didesniu nei leistina greičiu. Laurai prasidėjo staigūs sąrėmiai, tad pora skubėjo į ligoninę gimdymui. Tačiau seržantas pastebėjęs automobilį, lekiantį dideliu greičiu, privalėjo sustabdyti.

Jis dar tada nežinojo, kad automobilyje jau prasidėjo gimdymas. Sustojęs šalikelėje Jimmy iššoko iš automobilio ir iškėlęs rankas į viršų greitai pranešė patruliui, kokioje situacijoje yra jo žmona. Lauros vandenys jau buvo nubėgę, tad jiems reikėjo pagalbos pasitikti jų kūdikį čia ir dabar.

Reklama

Laimei pareigūnas buvo šaltų nervų ir sugebėjo valdyti situaciją nuo pat pirmų minučių. Jis iškvietė greitąją ir pasiruošė saugiai priimti gimdymą, jei to reikės. Brian paėmė švarią antklodę, pirštines ir bandė prisiminti įvairiausius mokymus ar tai, ką jis matė televizijoje apie gimdymus.

Reklama

Atvykus greitajai, Laura jau nebegalėjo atsikelti ir būti perkelta į greitosios automobilį. Su paramedikų ir Brian pagalba ji pagimdė savo automobilyje. Viskas įvyko taip greitai, kad tiek naujam tėčiui, tiek pagelbėjusiam patruliui buvo sudėtinga atsikvošėti.

Pora saugiai nukeliavo į ligoninę, o mamos ir kūdikio būklė buvo gera. Seržantas Brian Maynard savo karjeroje matė daug nelaimingų atsitikimų, daug mirčių, todėl ši patirtis jam ir porai buvo labai ypatinga.

Reklama

Pareigūnui labai pasisekė sudalyvauti gyvenimo stebukle, o pora yra labai dėkinga už pagalbą suteikusiems medikams ir be abejonės dėkingi pareigūnui Brian.

Reklama