Skip to main content

Vyras buvo suimtas nes lėkė per dideliu greičiu į ligoninę gelbėti savo springstančios dukros. Nuovadoje jis patyrė šoką sužinojęs, kaip pasielgė visas ligoninės personalas

Ekstremaliose situacijose, kai žmogaus gyvybei gresia pavojus, kiekviena minutė yra svarbi. Tą suvokė ir Darrius Hinkle – tėvas, kurio dukra namuose netikėtai pradėjo dusti. Vos vienerių mergaitė paspringo moneta, o panikuojantys tėvai niekaip negalėjo padėti mėlynuoti pradėjusiai dukrai.

Reklama

Savaime suprantama, Darrius ir jo žmona Donecia suskubo vežti dukrą į ligoninę. Bėda buvo ta, kad Darrius neturėjo vairuotojo teisių, tačiau laukti greitosios ar kviesti taksi nebuvo tinkamas pasirinkimas. Vyrui buvo svarbiausia išgelbėti savo dukrą, o tą tėvams reikėjo padaryti kuo skubiau.

Šeima greitai įsėdo į savo automobilį ir lėkė kaip įmanoma greičiau pas medikus. Vyras pripažįsta, kad vieną akimirką jis važiavo 160 kilometrų per valandą greičiu. Ligoninė nuo šeimos namų nebuvo labai toli, tačiau pakeliui jie buvo pastebėti patruliuojančių pareigūnų, kurie pradėjo vytis žymiai per greitai lekiantį automobilį.

Reklama

Privažiavęs ligoninę, Darrius išlipo iš automobilio kur jį apsupo su švyturėliais iš paskos atvykę policijos automobiliai. Donecia išbėgo su dukra tiesiai į ligoninės priimamąjį, o Darrius teko nemaloni akistata dėl padarytų pažeidimų. Visų pirma, policija labai negatyviai sureagavo į tai, kad vyras važiavo neturėdamas galiojančių teisių vairuoti.

Reklama

Kitas jo nusižengimas buvo net keletą kartų viršytas leistinas greitis. Deja, tačiau dukrą gelbėti skubėjęs tėvas buvo suimtas ir nuvežtas į areštinę. Teisėsaugos atstovai negalėjo nusileisti dėl grubiai pažeistų įstatymų, todėl Darrius buvo pasodintas už grotų ir jam buvo paskirtas užstatas. Laimei, tuo pat metu, jo mažylė buvo su medikų pagalba išgelbėta ir jos gyvybei daugiau pavojus negrėsė.

Nepaisant to, vyras išgyveno patį baisiausią laiką areštinėje pergyvendamas dėl dukros likimo. Tačiau vos po valandos atsitiko neįtikėtinas dalykas. Darrius žinojo, kad nei jis, nei jo artimieji neturi pinigų padengti užstatui, kuris jį išlaisvintų. Tačiau pareigūnai gavo apmokėjimą, kuris atėjo labai netikėtai.

Reklama

Ligoninėje medikų personalas sužinojo apie šeimos problemą ir kad mažosios pacientės tėvas gelbėdamas jos gyvybę nusižengė ir buvo už tai suimtas. Seselėms ir gydytojams tai neatrodė labai teisingas sprendimas, tad visas kartu budintis ligoninės personalas surinko pilną užstatui reikalingą sumą.

Reklama

Darrius netrukus galėjo būti jau su savo šeima ir lengviau atsikvėpti po traumuojančios patirties. Sutrikę tėvai niekada nebūtų pagalvoję, kad medikai be savo specializuotos pagalbos gali pademonstruoti ir kitokį gerumą, už kurį jie yra iki gyvenimo galo dėkingi.

Reklama