Skip to main content

Policijos pareigūnas sustabdė greitį viršijusį automobilį. Tačiau pažvelgęs į jo vidų vyras patyrė šoką

Nors Kelly ir Jarrod Fleming jau turi du vaikus, trečiosios dukrelės atėjimas į šį pasaulį buvo absoliutus šokas. Jau du kartus gimdžiusi moteris net neįsivaizdavo, kad gimdymas gali prasidėti taip greitai, kad net iki ligoninės nuvažiuoti laiko bus per mažai.

Reklama

Likus savaitei iki gimdymo naktį Kelly nubėgo vandenys. Nors pora jau ruošėsi gimdymui, tačiau tai buvo netikėta. Pasiėmę pačius būtiniausius daiktus jie lėkė maksimaliu greičiu į ligoninę. Tačiau Kelly juto, kad viskas progresuoja kur kas greičiau, nei įprasta.

Poros mintyse jau sukosi pačios baisiausios mintys – jai teks gimdyti automobilyje, arba blogiausiu atveju netekti savo dukros. Staiga jų dideliu greičiu lekiantį automobilį pastebėjo policija, kuri juos pasivijo su švyturėliais. Dar nesustojus Jarrod šaukė per automobilio langą policininkams, kad jie kuo greičiau ateitų prie jų, nes jo žmona gimdo.

Reklama

Išbėgę policininkai nustebo pamatę moterį didžiuliuose skausmuose, kuri vos išlipo iš automobilio. Visiems buvo aišku, kad gimdymas įvyks ten ir tą akimirką. Kelly buvo paguldyta tiesiog ant žemės ir netrukus su dideliais riksmais nakties ir mėnulio šviesą išvydo poros dukra.

Reklama

Laimei, mažylės gyvybei pavojus negrėsė, o paskui atvykusi greitoji pasirūpino tiek gimdyve, tiek naujagime. Labiausiai porai pasisekė dėl to, kad įvykio vietoje buvo patrulis Michael Allen, kuris nors praktikoje neturėjo gimdymų, tačiau puikiai susitvarkė su stresine situacija ir padėjo moteriai pagimdyti.

Labiausiai jis džiaugėsi visų susikaupimu ir sugebėjimu vykdyti nurodymus, kurie būtent ir lėmė sėkmingą gimdymą. Pora bus amžinai dėkinga Michael, kuris pademonstravo labai didelę drąsą ir profesionalumą. Jei ne policijos pagalba, ši pora tikriausiai turėtų kur kas blogesnes pasekmes.

Reklama

Nors apie šią naktį gimdyvė dabar galvoja su siaubu, tačiau ilgainiui pora turės labai unikalius prisiminimus apie lemtingą naktį ir kūdikį, gimusį mėnulio šviesoje.

Įspūdingas video iš policijos patrulių automobilio kameros:

Reklama