Skip to main content

Pareigūnas sustabdė motociklininką, kuris stipriai viršijo greitį. Tuomet policininkas padarė tai, kas pribloškė nusižengusį jaunuolį

Tailando policijos pareigūnas Kanokpan Puttapong patruliavo miesto gatvėse, kai pastebėjo dideliu greičiu skriejantį motociklą. Vyras nedelsiant pasivijo nusižengusį asmenį ir jį sustabdė.  

Reklama

Netrukus paaiškėjo, kad motociklą vairuoja paauglys. Jaunas vaikinas turėjo teisę vairuoti šią transporto priemonę, tačiau jis vis vien pažeidė kelių eismo taisykles. Pareigūnui neliko kitos išeities, kaip išrašyti baudą už greičio viršijimą.

Būtent tą akimirką paauglys pradėjo graudžiai verkti. Pareigūnas pajuto, kad vaikinas greičiausiai verkia ne dėl jam skirtos baudos, o kažko rimčiau.

Motociklo vairuotojas prisipažino, kad šiandien yra jo gimtadienis, tačiau visi šeimos nariai apie tai pamiršo ir nepasveikino. Paauglys jautėsi, tarsi niekam nerūpėtų. Namuose kilo didelis konfliktas, todėl įskaudintas vaikinas nusprendė “pravėdinti“ galvą naktiniu pasivažinėjimu. Jis net nepastebėjo, kad važiuoja didesniu, nei leistinu greičiu.

Reklama

Sužinojęs jaunuolio istoriją, pareigūnas nusprendė padaryti kai ką ypatingo ir nustebinti netikėtą staigmena. Vyras trumpam išėjo ir paprašė vaikino likti toje pačioje vietoje.

Netrukus pareigūnas grįžo su torto gabalėliu ir uždegtomis žvakutėmis. Vyras paprašė jaunuolio sugalvoti norą ir užpūsti žvakutes. Pareigūnas norėjo jaunuoliui parodyti, kad meilės ir supratimo gali sulaukti ne tik iš šeimos narių, bet ir visiškai nepažįstamų žmonių.

Reklama

Paauglys buvo toks nustebintas, kad net pritrūko žodžių. Jos veida pasirodė šypsena, o gyvenimą pasaldino kartu su pareigūnu suvalgytas tortas.

Kaip gimtadienio dovaną policininkas nusprendė paleisti vaikiną su įspėjimu už greičio viršijimą. Tačiau pati geriausia dovana buvo parodytas dėmesys nuliūdusiam paaugliui. Šiuo jautriu ir neįprastu įvykiu susidomėjo praeiviai gatvėje, kurie ir įamžino akimirkas nuotraukose ir pasidalino jomis internete.

Koks šaunus pareigūnas!

Reklama