Skip to main content

Pareigūnas sustabdė pensininkę, kuri važiavo per daug lėtai. Tačiau tada jis pažvelgė į kartu važiavusių moterų veidus ir išsiaiškino beprotišką dalyką

Pasaulyje vyrauja nuomonė, kad vyresnio amžiaus vairuotojai kelia ne ką mažesnę grėsmę keliuose nei girti ar be teisių važinėjantys jaunuoliai. Dažnam vairuotojui nepatinka, kai senoliai važiuoja per lėtai, taip sukeldami įvairias avarines situacijas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Būtent dėl šios priežasties pareigūnai sustabdė automobilį, kuris greitkelyje važiavo vos 30-ies kilometrų per valandą greičiu, nors leistinas buvo 100. Priėjęs prie sustabdytos transporto priemonės pareigūnas pamatė keturias besišypsančias pensininkes. Pareigūnas atidžiai apžiūrėjo automobilį ir jame sėdinčias damas.

Asociatyvi nuotrauka

Pasimetusi vairuotoja niekaip nesuprato, kodėl buvo sustabdyta. Pareigūnas maloniai paaiškino, kad važiavimas per lėtai yra ne ką mažiau pavojingas, nei važiavimas per dideliu greičiu. Važiuojant lėtai didesnio judrumo kelyje iškyla didelis pavojus visiems eismo dalyviams, nes iš galo važiuojantis automobilis gali tinkamai neįvertinti per lėtai važiuojančio automobilio greičio.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Vyras paaiškino, kad greitkelyje moterys turėtų važiuoti greičiau ir netrukdyti kitiems eismo dalyviams. Pagyvenusi vairuotoja padėkojo už išsamų paaiškinimą ir pažadėjo greitkeliu važiuoti greičiau. Tačiau vairuotoją kankino dar vienas neaiškumas, todėl ji drąsiai pareigūno paklausė kito klausimo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Moteriai buvo neaišku, kodėl ji kelyje matė ženklus, nurodančius 30 kilometrų per valandą greitį. Juk būtent pagal juos moteris ir orientavosi dėl savo greičio. Pareigūnas paaiškino, kad ji tikriausiai supainiojo ženklus, nes skaičius 30 buvo nurodantis ne greičio ribojimus, bet kelio numerį. Jos važiavo 30-tu greitkeliu.

Asociatyvi nuotrauka

Moteris su jauduliu balse padėkojo mandagiam pareigūnui ir jau norėjo važiuoti. Tačiau įsižiūrėjęs į keleivių veidus vyras uždavė dar vieną klausimą:

– Ponios, ar jums viskas gerai? Jūsų veidai išsigandę, esate labai išbalusios ir susikausčiusios. Gal jums reikia medikų pagalbos? Ar viskas tvarkoje? – sunerimo pareigūnas.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Pareigūnui kilo nerimas dėl moterų sveikatos, nes galbūt joms reikia pagalbos. Tačiau viena gale sėdinti pensininkė suskubo atsakyti:

– Oi, ne, pareigūne, viskas gerai. Mes tiesiog prieš tai važiavome keliu numeris 169…

Reklama