Skip to main content

Praėjus šešioms savaitėms po gimdymo moteris pažvelgė atidžiau į savo trynukų veidus ir išsiuntė DNR pavyzdžius tyrimui. Netrukus ji sužinojo pribloškiančią naujieną

Britė Becki-Jo Allen visą gyvenimą svajojo apie didelę ir gražią šeimą. Jauna moteris jau turėjo dukrą Indianą, tačiau po kurio laiko paaiškėjo, jog ji ir vėl laukiasi.

Tačiau šis nėštumas labai skyrėsi nuo pirmojo. Moteriai pasireiškė nuolatinis pykinimas ir didelis galvos skausmas.

Reklama

Becki-Jo kreipėsi į gydytojus, kurie nusprendė atlikti skenografijos tyrimą. Jo metu moteris išgirdo pribloškiančią žinią, kad laukiasi trynukų.

“Išgirdusi šią naujieną buvau šokiruota. Mano šeimos istorijoje niekada nėra pasitaikęs trynukų atvejis… Džiaugiausi, tačiau tuo pačiu ir labai bijojau“ – pasakoja moteris.

Laimei, Becki-Jo sulaukė didelio palaikymo iš artimųjų, kurie visada buvo šalia ir noriai padėjo.

31-ą nėštumo savaitę trynukai jau pradėjo belstis į šį pasaulį, tačiau viskas susiklostė ne taip, kaip mama tikėjosi…

Reklama

Rocco, Roman ir Rohan gimė turėdami sveikatos problemų ir netrukus buvo nuvežti į naujagimių intensyvios terapijos skyrių, kur praleido šešias savaites.

Visą šį laiką mama negalėjo atidžiai apžiūrėti savo berniukų, nes jie buvo prijungti prie įvairiausių medicinos įrenginių.

Reklama

Kai trynukai grįžo namo, Becki-Jo Allen laukė dar vienas siurprizas.

Aplinkiniai nuolat kartojo, kad jos berniukai yra neįtikėtinai panašūs, tad mama nusprendė nusiųsti jų DNR pavyzdžius tyrimui. Paaiškėjo, kad natūraliu būdu pradėti trynukai yra visiškai identiški. Tokio atvejo tikimybė yra vos viena iš 200 milijonų.

Šiandien mama sako: “Tik miegodami jie atrodo vienodai. Berniukai turi visiškai skirtingus charakterius“.

“Rohan yra garsiausias ir nuolat rėkauja. Rocco yra daugiau atsipalaidavęs, tačiau kartais būna ir labai niūrus. O štai Roman niekuo nesidalina su savo broliais. Viskas turi priklausyti tik jam“ – pasakoja mama.

Reklama

Moteriai taip pat pavyko įgyvendinti savo seną svajonę: ji pradėjo studijuoti slaugą ir ruošiasi įsidarbinti toje pačioje ligoninėje, kur gimė jos berniukai. Labiausiai ji dėkinga gydytojams, kurių dėka trynukai šiandien yra visiškai sveiki.

Nepaisant nuovargio, moteris visada spindi laime, nes yra keturių gražių vaikų mama. Dabar jos tikslas yra užauginti juos gerai ir sąžiningais žmonėmis.

Galima tik palinkėti šiai nuostabiai mamai kantrybės ir laimės!

Reklama