Skip to main content

Vairuotoja gavo baudos kvitą už greičio viršijimą. Tačiau grįžusi namo ji atidžiau pažvelgė į kvitą ir rado pribloškiančią pareigūno žinutę

Aylai Hemeon pasitaikė vieną iš tų dienų, kai darbų yra daugiau nei laiko. Prieš grįžtant namo, moteris turėjo užsukti į tėvų namus ir palikti kelis daiktus, o vėliau skubėti pas dukrą, kad padėti su namų darbais.

Reklama

Ayla buvo taip susikoncentravusi į visus darbus, kad net nepastebėjo, jog viršija leistiną greitį. Netrukus per galinio vaizdo veidrodėlį ji pamatė policijos švyturėlius ir iš karto sustojo šalikelėje.

Moteris pradėjo aiškintis, vos tik pareigūnas priėjo prie jos automobilio. Ayla papasakojo, kad turi pristatyti daiktus savo pagyvenusiems tėvams, o vėliau padėti dukrai paruošti namų darbus, prieš jai einant miegoti.

Nusižengusi moteris net nesistengė išsisukti nuo baudos – ji tiesiog norėjo pasiaiškinti policijos pareigūnui. Tuomet ji pastebėjo, kaip pareigūnas grįžta prie tarnybinio automobilio ir pradeda rašyti baudos kvitą.

“Pareigūnas nuėjo prie savo automobilio ir pradėjo rašyti baudą“ – socialiniame tinkle rašė moteris.

Reklama

Po kurio laiko pareigūnas sugrįžo ir įteikė Aylai baudos kvitą. Ten buvo tik įspėjimas. Moteriai taip palengvėjo, kad prieš važiuojant ji net nepažiūrėjo į parašytą tekstą…

Grįžusi namo moteris atidžiau peržiūrėjo baudos kvitą ir ten rado žinutę, kuri tiesiog pribloškė. Ayla buvo tokia sujaudinta, kad nusprendė pasidalinti savo istorija Facebooke.

“Ačiū už viską, ką darote. Galėjote sekmadienį praleisti tiesiog nieko neveikdama, tačiau padedate savo tėvams ir dukrai. Geros dienos“ – baudos kvite rašė pareigūnas.

Reklama

Aylai buvo sunku tuo patikėti. Ji tikrai nusipelnė piniginės baudos, tačiau pareigūnas išklausė moters problemas ir parodė savo gerumą.

“Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai mane sugraudino. Šis pareigūnas yra nuostabus“ – rašė ji.

Labai gražus policijos pareigūno poelgis!

Reklama