Skip to main content

Moteris verkė iš nevilties, nes naujagimės dukros svoris niekaip neaugo. Po kurio laiko ji atidžiau pažvelgė į dukros burną ir pamatė tai, ko nepastebėjo gydytojai

Jordan Talley buvo neįtikėtinai laiminga susilaukusi gražios mergaitės, vardu Lucy. Tačiau po kelių savaičių moteris pastebėjo, kad dukra ne tik nepriauga svorio, bet jis ir krenta.

Tik gimusi Lucy svėrė 2,9 kilogramo, tačiau dar prieš išvykstant iš ligoninės jos svoris nukrito iki 2,7 kilogramo.

Reklama

Nedidelis svorio sumažėjimas yra įprastas dalykas kūdikiams, todėl Jordan iš pradžių dėl to nesijaudino. Kurį laiką viskas atrodė gerai. Mama reguliariai žindė dukrą, kuri naktimis miegojo ramiai.

Po savaitės Jordan nuvežė dukrą į ligoninę įprastai patikrai, kurios metu paaiškėjo, kad mergaitės svoris dar labiau nukrito (iki 2,6 kilogramo). Gydytoja patikino mamą, kad nereikia dėl nieko jaudintis ir netrukus dukros svoris ims augti.

“Grįžau namo ir nuolat ją maitinau, maitinau, maitinau… Lucy buvo labai nervinga, tarsi mano krūtys būtų tuščios“ – pasakoja Jordan.

Reklama

Galiausiai Lucy priaugo šiek tiek svorio, tačiau jis vis dar buvo mažesnis, nei ką tik gimus. Mamą vis dar kankino nuojauta, kad kažkas čia ne taip. Paieškojusi informacijos internete Lucy pradėjo įtarti, kad jos dukra gimė su trumpu liežuvio pasaitėliu, kuris trukdo tinkamai maitintis ir dėl to niekaip neauga svoris.

Reklama

Kito vizito pas gydytoją metu Lucy svoris vis dar buvo per mažas. Gydytoja pasakė mamai palaukti dar kurį laiką, o jeigu situacija nesikeis, reikės imtis skubių veiksmų.

Išėjusi iš ligoninės Jordan pradėjo verkti iš nevilties. Moteris vis dar nežinojo, kas negerai su jos dukra. Po kelių savaičių Lucy svoris ir vėl nukrito, o jos išvaizda darėsi vis prastesnė…

Išsigandusi mama dar kartą nuvyko į ligoninę.

Galiausiai Jordan išgirdo pirmą paaiškinimą, kodėl dukra niekaip nepriauga svorio. Gydytoja teigė, kad mergaitė negauna pakankamo kalorijų kiekių iš mamos pieno ir reikėtų pradėti maitinti mišinukais.

Reklama

Jordan paklausė gydytojo patarimo, tačiau tuo pačiu paprašė pagalbos ir vienoje mamyčių grupėje Facebooke. Viena grupės narė pastebėjo įdomią detalę Jordan pasidalintose nuotraukose. Lucy visą laiką buvo sugniaužusi kamščius, kas reiškė, jog maitinimas yra neveiksmingas.

Apsilankiusi pas kitus medicinos specialistus Jordan pagaliau išgirdo tikrąją priežastį, kodėl mergaitė nepriauga svorio. Buvo patvirtinta tai, ką mama įtarė visą laiką – dukros liežuvio pasaitėlis yra per trumpas.

Reklama

Mergaitei buvo atlikta operacija ir jos svoris pradėjo augti.

Jordan sako, kad skirtumą pastebėjo jau po kelių valandų.

Galima tik pasidžiaugti, kad dabar mažoji Lucy auga taip, kaip ir turėtų!

Reklama