Skip to main content

Moteris palaidojo mylimą vyrą, tačiau po kurio laiko ji pažvelgė į vestuvines nuotraukas ir pamatė vieną svarbią detalę

Britai Emma ir Justin Cotillard buvo ką tik susituokę ir laimingai leido savo medaus mėnesį. Tačiau jie net baisiausiame košmare negalėjo įsivaizduoti, kokia liūdna ateitis jų laukia…

Vieną atostogų rytą Justin išsigando savo paties žmonos.

“Jis pabudo ir rėkė, kad tučtuojau išeičiau iš kambario“ – prisimena Emma, kuri tuo metu buvo septintą mėnesį nėščia.

Reklama

Nieko nesupratusi moteris paprašė savo vyro pasiaiškinti, tačiau sulaukė siaubingo atsakymo…

“Jis neprisiminė, jog esu septintą mėnesį nėščia“ – toliau pasakoja moteris. “Aš jam buvau visiškai svetimas žmogus“.

Porai teko nutraukti savo atostogas anksčiau laiko ir grįžti atgal į Angliją. Atlikus magnetinio rezonanso tyrimą paaiškėjo, kad Justin serga itin agresyviu ir mirtinu smegenų vėžiu. Jis buvo neišgydomas.

Operacija ir chemoterapijos kursai galėjo pratęsti vyro gyvenimą iki dviejų metų.

Ši gydytojų diagnozė labai sukrėtė Emmą, todėl pirmagimė dukra Mia pasaulį išvydo penkiomis savaitėmis anksčiau nustatyto termino. Tą pačią dieną Justin pradėjo savo radioterapijos kursą ir iš pradžių su naujagime dukra galėjo susitikti tik savaitgaliais.

Reklama

Po keturių mėnesių tyrimai parodė, kad Justino auglys ir toliau augo. Tai buvo pats agresyviausias navikas, kokį gydytojai buvo matę per pastaruosius 10 metų.

2015 m. spalį Emma pradėjo suprasti, kad artėja pabaiga.

“Gydytojai pasakė, kad mano vyrui liko gyventi maždaug dvi savaitės“.

Reklama

Tačiau Justin paneigė visas gydytojų prognozes ir gyveno dar septynis mėnesius. Jis atšventė savo 30-ąjį gimtadienį ir Kalėdas su šeima. Galiausiai jis buvo paguldytas į ligoninę, o gydytojai buvo įsitikinę, kad pabaiga jau arti…

Visgi Justin nesiruošė pasiduoti. Atrodė, kad jis kažko laukia.

Vyras norėjo pamatyti savo dukrą paskutinį kartą, tačiau mažoji Mia sirgo vėjaraupiais ir jai nebuvo leista lankyti tėčio. Galiausiai ligoninės darbuotojai nusileido ir leido mergaitei susitikti su tėčiu paskutinį kartą.

“Atėjau į palatą, atsisėdau šalia ir pasakiau, kad netrukus jį aplankys Mia. Būtent tą akimirką jis mirė…“ – prisimena moteris.

2016 m. gegužę Justin paliko šį pasaulį ir nuo tos dienos Emma padeda smegenų vėžiu sergantiems žmonėms.

Reklama

Pradžioje smegenų vėžys pasireiškia labai paprastais simptomais, todėl žmonės į juos nekreipia dėmesio. Vienas iš Emmos tikslų yra informuoti apie tai. Jos vyro Justin pokyčiai buvo matomi dar prieš vestuves…

“Jo elgesys buvo labai nenuspėjamas. Jis vaikščiojo ratais pirmyn ir atgal. Kartais kalbėdavo šiek tiek nerišliai“ – prisimena Emma.

Reklama

Iš pradžių moteris manė, kad mylimasis jaudinasi dėl artėjančių vestuvių, tačiau visi vestuvių svečiai jautė, kad su Justin kažkas ne taip.

Tačiau niekas tikrai negalvojo apie smegenų vėžį…  Po vyro mirties Emma pastebėjo dar vieną detalę:

“Dabar pažvelgę į vestuvių nuotraukas pamatysite, kad dešinė Justino veido pusė yra sukritusi“.

Moteris skatina visus kreiptis į gydytoją, kai tik atsiranda pirmieji simptomai. Daugeliu atvejų vėžys gali būti išgydomas, jei tik yra pastebimas laiku…

Reklama