Skip to main content

Sutuoktiniai įsivaikino mergaitę, tačiau po kurio laiko jų kaimynai pastebėjo svarbią detalę mergaitės nuotraukose ir ėmėsi drastiškų veiksmų

Globos namai Kinijoje yra pilni vaikų, kurie nori tik vieno – jaustis mylimi. Gyvenimo sąlygos ten yra gana prastos, tačiau globos namų darbuotojai stengiasi padaryti viską, kad mažieji gyventojai rastų mylinčias šeimas. Liūdina ir tai, kad Kinijoje labai dažnai vaikai yra paliekami dėl pačių įvairiausių priežasčių…

Reklama

Hannah ir Dawson buvo vos kelių mėnesių amžiaus, kai atsidūrė vaikų namuose. Jie nėra biologiškai susiję, tačiau visą laiką save vadino broliu ir sese. O laikui bėgant jų ryšys tik stiprėjo…

Hannah ir Dawson turėjo tą pačią globėją, kuri savaitgaliais juos parsiveždavo į savo namus. Visgi išaušo diena, kai geriausiems draugams teko išsiskirti…

Amerikiečių pora nusprendė įsivaikinti mergaitę. Netrukus Hannah išvyko į JAV, kur naujaisiais jos tėvais tapo Sharon ir Andy Sykes. Atvykusi į naują šalį mergaitė gavo du brolius, tačiau visą laiką ilgėjosi Dawsono.

Reklama

“Jie buvo neišskiriami pirmuosius savo gyvenimo metus“ – pasakoja naujoji mergaitės mama.

Sharon sako, kad dar įvaikinimo metu pasimatė jų artimas ryšys. Visose nuotraukose, kurias amerikiečių pora gavo iš įvaikinimo agentūros, Hannah pozavo su Dawson. Jie buvo neišskiriami.

Reklama

Sharon Sykes jautėsi labai blogai, kad geriausias dukros draugas buvo paliktas likimo valiai, todėl pradėjo ieškoti berniukui šeimos socialiniuose tinkluose.

Hannah jau kurį laiką gyveno JAV, tačiau dalis jos širdies vis dar buvo Kinijoje.

“Nuolat galvojau apie tą mažą berniuką“ – sako Sharon.

Netrukus apie šią istoriją sužinojo Amy Clary ir pasiūlė Sykes šeimai susitikti. Vakarienės metus Amy nusprendė įsivaikinti Dawson. Sprendimas buvo priimtas taip greitai, kad jos vyras Chris juokavo:

“Buvau nuėjęs nuo stalo maždaug minutei, o kai grįžau, žmona pasakė: mes įsivaikinsime šį mielą berniuką. Žinoma, aš sutikau“.

Reklama

Amy ir Chris Clary tuo metu jau augino tris vaikus, tačiau nusprendė į šeimą priimti dar vieną vaiką. Vos tik Amy pamatė Hannah ir Dawson bendras nuotraukas, ji suprato, kad turi padėti berniukui.

Kai visi įvaikinimo dokumentai buvo patvirtinti, Amy ir Sharon nusprendė, kad geriausi draugai privalo ir vėl susitikti. Tuo metu jie dar nežinojo, kad gyvens vienas nuo kito vos kilometro atstumu.

Reklama

Išlipęs iš lėktuvo Dawson pamatė savo geriausią draugę.

“Jie apsikabino šimtus kartų. Griuvo, atsistojo ir vėl apsikabino“ – gražų susitikimą prisimena Dawson mama Amy.

Dabar Sykes ir Clary šeimos dažnai susitinka ir švenčia šventes kartu.

Draugų susitikimas po ilgo laiko:

Reklama