Skip to main content

Vyras peržiūrinėjo žmonos vaikystės nuotraukas, tačiau neteko žado, kai vienoje jų pastebėjo pribloškiančią detalę

Gyvenimas pilnas netikėtumų. Kartais vaikystės draugai dingsta iš mūsų gyvenimo, tačiau labai retais atvejais jie sugrįžta tiesiog su trenksmu, visiškai netikėtai, likimui taip panorėjus. Taip atsitiko ir su šios istorijos herojais – Evan ir Brytin.

Reklama

Praėjus 8 mėnesiams po jų vestuvių, pora namuose ieškojo prietaiso ryžiams virti. Besiknaisiojant po senus daiktus sandėliuke Evan surado seną fotoalbumą su žmonos nuotraukomis. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų, radęs senas nuotraukas, padaro pauzę ir nostalgiškai apžiūri senas gyvenimo akimirkas.

Evan buvo labai smalsu pamatyti Brytin vaikystėje, nes iki tol jis nematė jokių jos vaikystės nuotraukų. Viena tokių buvo merginos nuotrauka iš darželio. Evan atidžiai apžiūrėjo besišypsančią mergaitę, kuri užaugo ir tapo jo žmona.

Reklama

Tačiau pasigrožėjęs mažyle Brytin jis nukreipė savo žvilgsnį į šalia sėdintį berniuką. Evan net išsižiojo suvokęs, kad tai būtent jis sėdi šalia mergaitės. Pora niekada net nesuvokė, kad kadaise jie lankė tą pačią darželinukų grupę. Evan atpažino savo veidą, tačiau netikėdamas tokiu likimo sutapimu jis kuo greičiau paskambino savo mamai ir parodė žmonos nuotrauką.

Reklama

Jam reikėjo jos patvirtinimo, kad ten sėdi būtent jis – nes tai buvo tiesiog neįtikėtinas sutapimas. Pasirodo, kad jie gyveno skirtinguose miestuose, bet vienerius metus lankė tą patį darželį. Kai jiems sukako treji, jų pažintis nutrūko, bet kažkokio neįtikėtino sutapimo dėka jie vienas kitą surado po keliolikos metų.

Šiandien jie yra nepaprastai laimingoje santuokoje. Šis įvykis porai paliudijo, kad jiems lemta buvo būti kartu, nes jų keliai susipynė dar tada, kai jie net negalėjo pagalvoti apie meilę. Evan neprisimena, kad tada darželyje jie jaustų kokius nors ypatingus jausmus vienas kitam, tačiau kai jie jau buvo suaugę, jie suprato, kad jų ryšys yra ypatingas. 

Reklama

Kaip matote, jie buvo skirti vienas kitam. Akivaizdu, kad tikra, lemtinga meilė neturi ribų ir gali sujungti žmones net po daugelio metų.

Reklama