Skip to main content

Vedęs vyras parduotuvėje pastebėjo itin gražią moterį, kuri jam labai patiko. Tačiau netrukus jis suprato, kas ši moteris ir neteko žado

Ši istorija apie laimingą vyrą ir tėvą, kuris vieną dieną pasijuto tikru išdaviku. Parduotuvėje jis pamatė gražią moterį ir iš karto liko sužavėtas. Tačiau nedarykite išvadų per anksti. Ši istorija turi dvi medalio puses!

Reklama

Jason Hewlett stovėjo parduotuvėje ir prie kasos pastebėjo nepaprastai gražią moterį, kuri jam be galo patiko. Tuo pačiu metu jis jautėsi kaltas, nes namuose jo laukė mylinti žmona…

“Man gėda prisipažinti, tačiau šiandien tarsi apgavau savo žmoną. Pabandysiu paaiškinti, kas nutiko. Buvau prekybos centre ir laukiau eilėje, kol galėsiu sumokėti už savo prekes. Staiga pamačiau nuostabaus grožio moterį.

Ji iš karto patraukė mano dėmesį. Tuomet pamaniau:

– Oho! Kažkokiam vyrukui tikrai pasisekė…

Reklama

Po poros sekundžių supratau, kad tai mano paties žmona!

Žinote, buvo nuostabu matyti savo žmoną toje pačioje parduotuvėje, toje pačioje eilėje.

Ji gyveno savo gyvenimą nežinodama, kad aš esu toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku, tik atvykęs su kitu automobiliu. Tarp mūsų buvo dar vienas žmogus, todėl aš tik žiūrėjau į savo meilę.

Reklama

Dar parašiau kelias SMS: “Ei, gražuole“ ir “Ką dabar perki, mano brangioji?“. Ji jų nematė, nes ieškojo kupono kažkokiai prekei.

Ko aš pasimokiau iš šios istorijos?

Pirma, aš dar kartą įsitikinau, kokia graži yra mano žmona. Net ir iš galo.

Mes, vyrai, dažnai tai suprantame kaip jau įprastą dalyką ir nustojame tai pastebėti. Ir tik šiandien supratau, kaip tai yra kvaila. Kaip man pasisekė, kad ši nuostabi moteris kadaise pasirinko mane ir niekada negalvojo apie jokias skyrybas.

Tai mane privertė raudonuoti. Laimei, niekas to nematė dėl didelės mano barzdos.

Antra, man pasirodė, kad ji manęs nepastebėjo. Tai yra ir gerai, ir blogai. Gerai, kad jos akys nesidairė į kitus vyrus. Gerai, kad ji nematė to iškrypusio vyruko, kuris stebėjo ją per petį.

Tuo pačiu metu pamaniau, kad paimsiu dar vieną pakuotę tų skanių riešutų, kuriuos ji taip mėgsta.

Reklama

Bet blogai, kad taip greitai pamiršau, kokia ji yra man svarbi. Ir kek titaniškų pastangų dėjau prieš daugelį metų, kad tik ji sutiktų su manim nueiti į pasimatymą.

Bet man kažkaip pavyko, nepaisant mano netobulumo ir ribotumo.

Trečia, tą dieną man buvo labai malonu matyti ją pasitikinčią, nepriklausomą, gabią, kuklią, juokingą, malonią, nuostabią. Tada ji susirinko prekes ir išėjo iš parduotuvės. Aš nieko nesakiau ir tik stebėjau ją išeinančią iš parduotuvės. Džiaugiausi už ją. Dar kartą supratau, kad didžiuojuosi savo žmona!

Reklama

Ji retai naudojasi “Facebook“, todėl tikiuosi, kad nepamatys šio įrašo. O jei ir pamatys, nepalaikys to išdavyste.

Bet aš nusprendžiau tuo pasidalinti su jumis, nes esu tikras, kad šiame pasaulyje yra gausu vyrukų, kurie, kaip ir aš, nustojo vertinti savo žmonas. Ir jau pamiršo, kodėl jie vedė būtent jas!

Pažvelkite į žmones, kuriuos mylite ir džiaukitės šiomis nuostabiomis gyvenimo akimirkomis!

Reklama