Skip to main content

Neįgaliam jaunuoliui labai patiko mojuoti pravažiuojantiems sunkvežimiams, tačiau jis net nenutuokė, kaip ši pramoga jam atsilieps vieną dieną

Įprastą darbo dieną sunkvežimio vairuotojas Mark King pastebėjo šalikelėje neįgaliojo vežimėlyje sėdintį paauglį. Jaunuolis tiesiog stebėjo kelią ir džiaugėsi kiekvienu pravažiuojančiu sunkvežimiu.

Šio jaunuolio vardas yra Dakota, tačiau visi jį žino kaip Bubba. Paauglys serga cerebriniu paralyžiumi, dėl kurio sunkiai gali judėti savo jėgomis.

Reklama

Bubbos mama Peggy Cadd sako, kad sūnus kiekvieną dieną laukia momento, kai galės su savo vežimėliu išvažiuoti prie kelio ir stebėti pravažiuojančius sunkvežimius. Jeigu paauglys jaučiasi gerai, tai jis visą dieną ir praleidžia gryname ore.

Pro šalį važiuojantis sunkvežimio vairuotojas Mark King pasijuto blogai, kadangi tą dieną neveikė garsinis signalas, kuriuo galėtų pasignalinti mojuojančiam paaugliui.

Vėliau vyras sugrįžo ir toje pačioje vietoje paliko marškinėlius su įmonės logotipu ir žaislinį sunkvežimį.

Reklama

Mark atskleidė, kad užaugo su seserimi, kuri turėjo specialiųjų poreikių, todėl Bubbos situacija jį labai sujaudino.

Jaunuolis yra vienas iš keturiolikos vaikų, kuriuos įsivaikino Peggy ir jos vyras Rick. Bubbai buvo vos devyni mėnesiai, kai jis apsigyveno Cadd šeimoje.

Reklama

Bubba buvo neįtikėtinai laimingas sulaukęs tokios dovanos iš Marko, o jo mama pasidalino šia gražia istorija Facebook socialiniame tinkle. Tą akimirką Peggy dar nežinojo, kokia didelė staigmena laukia jos sūnaus…

Visiškai nepažįstami žmonės nusprendė susivienyti ir surengti ypatingą gimtadienį šešiolikmečiui vaikinui.

Gimtadienio vakarėlis buvo surengtas vietiniame parke, o į jį atvyko beveik 200 sunkvežimių.

Nereikia nei sakyti, kad Bubba buvo be galo laimingas. Jam buvo sunku patikėti, kad visi šie žmonės susirinko tik dėl jo…

Vairuotojas Ray Hagen atvyko iš Kalifornijos į Ilinojų tik tam, kad paauglys pamatytų jo ryškiai oranžinį sunkvežimį. Šimtai žmonių susirinko švęsti Bubbos gimtadienio, kuris buvo užbaigtas tortu ir dovanomis.

Paauglys apsilankė prie kiekvieno atvažiavusio sunkvežimio ir garsiai signalino, kiek tik norėjo.

Reklama

Be viso to, Bubba buvo pripažintas sunkvežimių vairuotojų asociacijos garbės nariu.

“Bubbai buvo vos dveji metai, kai jis pradėjo domėtis sunkvežimiais. Jis net nemokėjo normaliai kalbėti, tačiau puikiai ištardavo žodį “sunkvežimis“ (angl. truck)“ – juokiasi vaikino mama Peggy.

Kokia nuostabi ir nepamirštama gimtadienio dovana!

Reklama