Skip to main content

Moteris suteikė pirmąją pagalbą sunkiai sužeistam jaunuoliui, tačiau galvojo, kad jam nepavyks išgyventi. Po kelių mėnesių ji sulaukė pribloškiančios žinutės Facebooke

Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kiekvieną dieną pasaulyje pasitaiko atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje.

Reklama

Vaizdas, kurį ji pastebėjo kelyje, jai įstrigo visam gyvenimui. Julie pamatė į stulpą įsirėžusį automobilį, o jame sutraiškytą ir pusiau per stiklą išmestą vairuotoją. Moteris nieko nelaukusi iškvietė greitąją pagalbą ir pasinaudojusi savo žiniomis pradėjo gelbėti jaunuolį.

Sulaukusi greitosios pagalbos Julie liko iki pat paskutinės sekundės, kol vaikiną išlaisvino iš sumaitoto automobilio. Moteris matė, kad atvejis buvo beviltiškas, nes vaikinas patyrė labai rimtus viso kūno sužalojimus. Jaunuoliui lūžo šonkauliai, kojos, rankos, buvo pradurtas plautis.

Reklama

Kai greitoji po 40 minučių trukusios išlaisvinimo operacijos pagaliau išjudėjo į ligoninę, Julie tiesiog meldėsi. Iš medikės patirties ji žinojo, kad šansų išgyventi jam nėra. Julie paprašė, kad jai praneštų dėl vaikino lemties, bet viskas, ką ji sužinojo buvo tai, kad jam 3 kartus greitosios automobilyje dingo pulsas. Moteris grįžo namo ir jos veide tikrai matėsi ta našta, kuri prislegia gydytojus tais atvejais, kai pacientui nebeįmanoma padėti.

Reklama

Tačiau po dviejų mėnesių įvyko kai kas, kas sudrebino Julie gyvenimą it perkūnas iš giedro dangaus. Moteris gavo kvietimą draugauti Facebook tinkle ir žinutę. Joje prisistatė Caleb Trahan, vaikinas, kurį ji išgelbėjo toje autoavarijoje. Julie negalėjo patikėti, juk ji manė, kad jis mirė!

Moteris apsiverkė iš džiaugsmo žinodama, kad tą ankstyvą rytą jauno vyro gyvybė neužgeso. Netrukus jie susitiko ir galėjo apsikabinti. Caleb negalėjo rasti tinkamų žodžių savo dėkingumui išreikšti.

“Jūs esate mano naujas mylimiausias žmogus pasaulyje” – sakė vaikinas, kuris po dviejų mėnesių reabilitacijos pagaliau ruošėsi palikti ligoninę.

Reklama

Caleb yra nepaprastai dėkingas už antrą šansą gyventi ir už tai labiausiai dėkoja Julie, kuri pirma suteikė pačią skubiausią pagalbą. Dabar vaikinas aktyviai dalyvauja kampanijose, kurios skatina vairuotojus nesėsti už vairo mieguistiems ir pavargusiems, nes tai Caleb beveik kainavo gyvybę.

Reklama

Nuo to laiko vaikinas pilnai atsistatė ir net nebejaučia jokių avarijos sukeltų traumų pasėkmių. Po tokio gyvenimą keičiančio įvykio jis pakeitė savo požiūrį į gyvenimą. Norėdamas atsilyginti už duotą šansą gyventi jis pakeitė profesiją, pabaigė reikiamas kvalifikacijas ir dabar taip pat dirba mediku.

Reklama