Skip to main content

Per pirmą pasimatymą vaikinas tyčia paliko merginą restorane su labai didele sąskaita. Tačiau po kelių mėnesių jis sulaukė labai netikėto atpildo

Prie staliuko sėdėjo jauna mergina su vaikinu. Jis buvo toks gražus, kad restorano lankytojai suglumę žiūrėjo į šią porą. Daugelis negalėjo suprasti, ką toks gražus vaikinas rado vidutiniškoje merginoje?

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tai buvo madinga vieta, kur vakarais rinkdavosi pasiturintis jaunimas. Kainos čia buvo kur kas didesnės nei vidutinės, tačiau prie stalo sėdinčiam vaikinui tai nerūpėjo. Jis vis pateikdavo naujus užsakymus.

Galiausiai jis pasilenkė prie merginos, sukuždėjo kažką į ausį ir išėjo iš restorano. O ji ir toliau mėgavosi kava su pyragaičiu, bei žiūrėjo kažką telefone.

Asociatyvi nuotrauka

Po 15 minučių mergina sunerimo. Ji pradėjo rašyti žinutes vaikinui, o kiekvieną minutę jos veidas atrodė vis labiau sunerimęs.

Praėjo dar viena valanda, o merginos akyse buvo galima įžvelgti neviltį. Ji pasikvietė padavėją ir paprašė atnešti sąskaitą. Pamačiusi sumą, mergina apsipylė ašaromis, tačiau vis tiek išsitraukė piniginę.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Tai mano paskutiniai pinigai. Nežinau, kaip gyvensiu iki atlyginimo…

– Palaukit, leiskit man pasikalbėti su administratoriumi.

Po poros minučių padavėja priėjo prie merginos ir pasakė, kad administratorius sutiko padaryti 10 proc. nuolaidą.

– Žinoma, tai nėra labai daug, tačiau mes nusprendėme neimti savo 10 proc. už aptarnavimą, – pasakė padavėja.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Mergina susimokėjo ir greitai paliko restoraną.

… Po poros mėnesių vaikinas ir vėl pasirodė restorane, o padavėjai jį iš karto atpažino. Jis ir vėl šypsojosi, užsisakė brangių patiekalų, žarstė komplimentus. Buvo tik vienas niuansas: jis atėjo su nauja mergina.

Viena padavėja pasekė merginą, kai ši nuėjo į tualetą. Ten ji papasakojo apie praeityje nutikusį įvykį. Mergina suglumo…

Asociatyvi nuotrauka

– Ar jūs tikrai nieko nepainojat?

– Tikrai ne!

– Mes pažįstami tik vieną dieną, tačiau iš karto pasirodė, kad jis man meluoja. Na, dabar aš jam parodysiu!

Mergina sugrįžo prie staliuko ir pasiūlė užsisakyti jūros gėrybių su vynu. Vaikinas tik linktelėjo galva ir pateikė užsakymą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Kai maistas jau buvo ant stalo, mergina tarė vaikinui: “Aš atsiprašysiu kelioms minutėms. Turiu paskambinti mamai. Netrukus grįšiu, gerai?“.

Padavėjai su pasimėgavimu stebėjo, kaip jaunuolio veide atsiranda nerimas. Jis bandė prisiskambinti išėjusiai merginai, tačiau ji nekėlė ragelio.

Vėliau vaikinas nesuprantamai sumurmėjo, kad neturi pakankamai pinigų, tačiau greitai išspręs šią situaciją.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Ar Jums greitai atneš pinigų? Mes galime palaukti, jei neturite pakankamai, – padavėja pasakė kuo garsiau.

Vaikinas iš karto paraudo.

Po kiek laiko pasirodė jaunuolio tėvas ir apmokėjo sąskaitą. Jis taip grėsmingai pažiūrėjo į sūnų, kad iš karto tapo aišku, jog jų laukia rimtas pokalbis.

O štai padavėjos su piktdžiugiškomis šypsenomis išlydėjo jaunuolį. Lazda turi du galus…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama