Skip to main content

Vaikinas buvo pakeliui į pasimatymą, tačiau pateko į siaubingą autoįvykį. Pabudęs po operacijos jis nustebo pamatęs, kas jo laukia palatoje

Visi, pažįstantys Craig Towler, gali pasakyti, kad šiam vyrukui sportas yra visas gyvenimas. Craig užsiiminėjo daugybe sporto šakų, tačiau jo mėgstamiausia buvo ilgųjų distancijų bėgimai. Gyvendamas kalnuotoje vietovėje Kolorado valstijoje, Craig visada leido laiką gamtoje, bėgiodamas bei kopdamas į kalnus. Jis neįsivaizdavo, kad negailestingas likimo smūgis apvers viską aukštyn kojomis. 2016-ųjų metų vasarą jis ruošėsi dalyvauti net keliolikoje varžybų.

Reklama

Vienos jų vyko JAV nepriklausomybės dieną, liepos 4-ąją. Po varžybų, puikiai pasirodęs 28-erių vaikinas ruošėsi į šventę su draugais, kurioje turėjo įvykti ir trečiasis jo pasimatymas su mergina, su kuria susipažino sporto salėje. Craig ilgą laiką stebėjo Amandą iš toli, ilgainiui jis pasirodydavo sporto salėje tada, kada treniruodavosi ir ji. Galiausiai sukaupęs drąsą jis susipažino su gražia ir sportiška mergina ir abu pradėjo susitikinėti.

Tą lemtingą liepos dieną Craig grįžo namo po varžybų ir jau ruošėsi išvažiuoti pas draugus. Pakeliui jis taip pat turėjo pasiimti ir Amandą, kurią ruošėsi pristatyti savo draugams ir pažįstamiems. Nors šių dviejų žmonių santykiai buvo tik ką užsimezgę, Craig juto, kad iš to gali išsivystyti kai kas daugiau.

Reklama

Tačiau kai jis į savo bagažinę krovė daiktus šalia namų važiavo neadekvatus ir apsvaigęs nuo narkotikų vairuotojas. Visiškai netikėtai Craig pajuto didelį smūgį – tiesiai į jį įvažiavo automobilis. Tarp savo ir kito vairuotojo transporto priemonių prispaustas vaikinas kartu su jomis buvo nublokštas net keliolika metrų.

Reklama

Vaikiną ištiko šokas, tačiau jo protas veikė labai gerai. Jis suvokė, kad jam buvo visiškai sutraiškytos abi kojos. Craigą iš karto apsupo daugybė žmonių, norėjusių jam padėti. Laimei, aštrus vaikino protas padėjo visiems padaryti tai, kas iš tikrųjų išgelbėjo jo gyvybę. Vaikinas žinojo, kad jei niekas neužspaus jo kraujuojančių kojų, jis nukraujuos ir mirs ten pat vietoje.

Craig greitai paaiškino kitiems, ką reikia padaryti, kaip užspausti jo žaizdas. Netrukus jis buvo sraigtasparniu išgabentas į ligoninę. Vėliau vaikinas prisiminė, kad jis buvo sąmoningas ir suprato viską, kas vyko iki tol, kol jis nebuvo įstumtas į operacinę.

Stabilizavus jo būklę medikai Craig pasakė tai, ko jis bijojo labiausiai – jo laukė arba amputacija, arba mirtis.

Reklama

“Darykite tai, ką reikia” – atsakė gydytojui Craig. Tačiau visus nustebino tai, ko prieš operaciją paprašė vaikinas. Kartu su juo į ligoninę atvykęs draugas privalėjo paskambinti Amandai ir atsiprašius atšaukti pasimatymą. Mergina žinojo tą vakarą, kad atsitiko kažkas blogo.

Reklama

“Jis per porą savaičių pažinties man parodė, kad yra džentelmenas, todėl aš žinojau, kad jis šiaip sau nepasirodytų nieko nepranešęs” – vėliau pasakojo mergina. Tai, kad prieš operaciją jis apie ją pagalvojo ir paprašė jai paskambinti tik įrodė, koks nuostabus Craig yra vyras ir tik dar labiau padidino jos simpatiją jam.

Nors jis nieko iš merginos nesitikėjo, ypač dėl to, kad jie buvo vos pažįstami, tačiau po sunkios operacijos pabudęs palatoje jis pamatė būtent ją. Nuo vaikino ji neatsitraukė ir visą likusį Craig reabilitacijos laiką. Amanda buvo šalia ištisus mėnesius tiek ligoninėje, tiek jo reabilitacijoje.

Craig nekilo nė menkiausios abejonės, kad ši mergina yra jo išrinktoji. Juk kas gi pasiryžtų draugystei su tokius dalykus išgyvenančiu vyru, kurio ateitis yra visiškai neaiški. Tačiau Craig ateitis nebuvo jau tokia ir miglota. Sužinojęs, kad jį partrenkė apsvaigęs už vairo žmogus jis priėmė sprendimą susitaikyti su realybe ir gyventi toliau.

Iš tikrųjų jis neturėjo jokios kitos išeities. Būtent todėl Amanda tik dar labiau įsimylėjo Craig, kuris pademonstravo, kad jo suluošintame kūne siela išliko tokia pat stipri, kaip ir iki įvykio. Jis išliko toks pats ambicingas, todėl net nepraėjus 8-iems mėnesiams po amputacijos Craig panoro dalyvauti sportinėse varžybose su vežimėliu.

Jis neslepia, kad jo gyvenimui daug prasmės suteikė ir naujieji santykiai ir didelė meilė. Niekas kitas taip gerai nepatikrina jausmų tikrumo, kaip pasirinkimas būti kartu tokiomis sąlygomis. Pora ir toliau sportuoja kartu, gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir nė nesiruošia pasiduoti gyvenimo negandoms. Kiekvienais metais liepos 4-ąją pora švenčia “išgyvenimo dieną”.

Šiandien Craig ne tik aktyviai sportuoja, važinėja dviračiu, tačiau net ir slidinėja! Poros ir ypatingai Craig istorija įkvėpė tūkstančius žmonių aplink pasaulį, kurie gali sekti ir žavėtis juo socialiniuose tinkluose. Iš šio vyruko tikrai galima daug pasimokyti!

Reklama