Skip to main content

Paramedikai gelbėjo vyrą, patekusį į siaubingą avariją. Tačiau pakeliui į ligoninę medikas nustebo perskaitęs pavardę, kurią girdėjo visą gyvenimą

Kiekvieno mūsų gyvenimuose nutinka tiek daug įvairių dalykų, tad kartais įvyksta maži ar dideli sutapimai. Tačiau kai kurie įvykiai būna tokie neįtikėtini, po kurių žmonės pradeda tikėti likimu ar aukštesnėmis jėgomis, kurios pastūmėja mus viena ar kita kryptimi.

Reklama

Gydytojas Michael Shannon važiavo greitkeliu Kalifornijoje ir pateko į sunkią avariją. Jo automobilis susidūrė su sunkvežimiu ir vyras liko prispaustas liepsnojančiuose spąstuose. Laimei, greita paramedikų ir ugniagesių gelbėtojų reakcija padėjo gydytojui išsilaisvinti iš mirties gniaužtų.

Veždami nukentėjusįjį greitąja, paramedikai pildė paciento duomenų blanką. Ugniagesys-paramedikas Chris Trokey rašydamas nukentėjusio gydytojo pavardę prisiminė ją nuo pat vaikystės. Matote, Chris gimė 1986-aisias dešimčia savaičių per anksti. Jam buvo duoti 50/50 šansai išgyventi, tačiau gydytojo Michael Shannon dėka, Chris išgyveno.

Reklama

Jo tėvai ir kiti artimieji minėdavo gydytojo, kuriam jie yra iki gyvenimo galo dėkingi, pavardę. Chris žinojo savo istoriją, tačiau niekada nebuvo sutikęs savo gelbėtojo. Tą dieną jam teko galimybė būti gydytojo Michael gelbėtoju ir grąžinti neišmatuojamą skolą.

Reklama

Chris mama pasakojo jam, kaip pirmas savo gyvenimo 7 savaites jis praleido intensyvios terapijos skyriuje su gydytojo Michael Shannon priežiūra. Po kelių dienų grįžus namo kūdikiu buvęs Chris vėl susirgo ir vėl buvo išgelbėtas to paties gydytojo.

Chris šeima niekada nepamiršo žmogaus, kuris jiems taip padėjo, vardo. Chris negalėjo patikėti, kad jis tokiomis aplinkybėmis sutiko savo herojų. Netrukus, kai vyras papasakojo Michael’ui apie savo pirmąsias dienas, gydytojas iš karto prisiminė jo atvejį.

Reklama

Jis taip pat negalėjo patikėti tokiu lemtingu susitikimu. Tarp vyrų užsimezgė nepaprasto stiprumo ryšys, kuris jiems padėjo užsiimti bendra veikla. Jie dabar palaiko ryšį ir kasmet susitinka, o gydytojas Michael dabar yra ir Chris sūnaus Porter pediatras.

Reklama

“Tai yra nuostabus jausmas gyvenime sutikti savo pacientą ir pamatyti, kaip susiklostė jo gyvenimas. Aš esu labai sujaudintas tokio likimo posūkio ir džiaugiuosi įsigijęs naują draugą gyvenimui” – apie judviejų draugystę kalbėjo Michael.

Reklama