Skip to main content

Į draugės piršlybų nuotrauką patekusi mergina staiga tapo tūkstančių žmonių pašaipų taikiniu dėl savo šypsenos. Sugniuždyta mergina netrukus gavo lemtingą žinutę

Kad ir kiek daug mes kalbėtume apie patyčių žalą, vis vien nemaža dalis visuomenės nesugeba pajusti to, kokią įtaką jų piktas žodis turi kitam žmogui. Skaudžiausia yra tai, kad daugybė žmonių patiria patyčias dėl dalykų, kurių jie negali pakeisti – dėl savo prigimtinės išvaizdos, dėl to, kokie jie yra gimę.

Reklama

Jessica McDaniels visą gyvenimą patyrė skaudžias pašaipas dėl savo išvaizdos ar dėl to, kad ilgą laiką ji buvo kurčia. Nuo vaikystės patyrusi dešimtis operacijų jos klausai atstatyti, nuo paauglystės mergina neišvengė piktų komentarų dėl savo šypsenos. Jessica nieko negalėjo padaryti dėl to, kaip kreivai užaugo jos dantys.

Ilgą laiką slėpusi nuo savo artimųjų tai, ką patiria kone kasdien, Jessica gavo paskutinį ir didžiausią smūgį, kuris ją sugniuždė galutinai. Tai buvo laiminga diena, nes Jessica tapo savo draugės nuostabaus įvykio liudininke. Artimųjų apsuptyje jos draugei pasipiršo jos mylimasis, o gražaus įvykio akimirka buvo įamžinta nuotraukose.

Reklama

Jų fone matėsi ir laiminga Jessica su plačia šypsena, kuri tiesiog nuoširdžiai džiaugėsi dėl artimos draugės laimės. Tačiau po to, kai nuotrauka atsidūrė Facebook puslapyje, vietoje to, kad žmonės grožėtųsi naujų sužadėtinių laime, kažkas atkreipė dėmesį į Jessica. Jos veidas buvo iškirptas iš nuotraukos ir jos šypsenos atvaizdas pradėjo plisti po internetą.

Reklama

Dešimtys tūkstančių žmonių pajuto norą pašiepti merginą dėl jos išvaizdos trūkumo. Tūkstančiai komentarų tik dar skaudžiau žeidė jaunos moters širdį. Jessica gavo net žinučių, kuriuose jai buvo sakoma, kad ji neturi teisės gyventi ir rodytis viešumoje. Jessica net negalėjo įsivaizduoti, kad patyčios jos adresu gali užaugti iki tokio lygio, kai tūkstančiai žmonių jai siunčia piktas ir šlykščias žinutes.

Tą nuotrauką pamatė ir jos buvusi bendraklasė Krystal Starks, kuri pirmoji nusprendė pabandyti padėti tašką jos draugės kančioje. Visų pirma ji pati parašė dešimtis atsakomųjų komentarų internete, bandydama sukelti gėdos jausmą žmonėms, kurie taip drąsiai sakė piktus žodžius apie jos draugę.

Reklama

Vėliau Krystal nusprendė pasinaudoti proga ir istoriją apie Jessica ir jos problematišką šypseną panaudoti geram tikslui. Ji sukūrė GoFundMe puslapį, kuriame visi norintys galėtų padėti sukaupti reikiamą sumą jos dantims sutvarkyti. Jessica pati visą gyvenimą apie tai svajojo. Tačiau po keletos konsultacijų su gydytojais ji žinojo, kad didelė procedūrų ir operacijų kaina. Jai, kaip vienišai mamai, yra neįkandama.

Reklama

Tačiau šį kartą ji pajuto didelį palaikymą, nes vos per trumpą laiką atsirado taip pat tūkstančiai žmonių, kurie panoro prisidėti prie jos pokyčių. Pagaliau ji pajuto, kad visuomenėje, kurioje ji sulaukia didelio kiekio pašaipų, yra ir gerų žmonių, norinčių ne tik padėti, tačiau ir pasakyti, kad patyčios yra negerai ir bandyti pakeisti situaciją.

Apie Jessica padėtį sužinojo ir viena privačios klinikos gydytoja, kuri pasiūlė visas reikiamas paslaugas atlikti nemokamai. Mergina ilgą laiką jau gyveno susitaikiusi su tuo, kaip ji atrodo ir net mylinti save tokią, kokia ji yra. Tačiau Jessica džiaugiasi gavusi galimybę iš esmės pakeisti gyvenimą. Jos šypsena buvo problematiška ne tik iš kosmetinės pusės.

Jai visada skaudėjo dantis ir žandikaulį valgant, tad gydymas suteiktų jai galimybę ne tik atrodyti gražiau, tačiau ir gyventi be skausmo. Nors ji labai bijojo procedūrų ir skausmo, su artimųjų palaikymu ji pasiryžo operacijai. Šiandien Jessica atrodo nuostabiai. Ji gali drąsiai šypsotis ir nebebijoti jokių komentarų dėl savo dabar idealios šypsenos. Visą patirtą siaubą ir skausmą nuo patyčių ji paliko praeityje.

Surinktus jai pinigus ji panaudojo keletui sąskaitų padengti ir likusius pinigus ji skyrė savo naujai įsteigtai labdaros organizacijai. Ji padės ir daugiau žmonių su fiziniais trūkumais gauti paramą pokyčiams ir gydymams. “Aš ir anksčiau atrodžiau gerai, tačiau dabar atrodau dar geriau” – sakė laiminga mergina. Jos istorija yra puikiausias pavyzdys, kaip geri žmonės gali susiburti ir pakeisti patyčias patyrusio žmogaus likimą. 

Reklama