Skip to main content

Pora, kurios santykiai užgimė mokykloje, netrukus po vedybų išsiskyrė. Praėjus 55 metams moteris gavo netikėtą puokštę gėlių ir žinutę

Dennis ir Diane meilė gimė dar mokyklos koridoriuose, kai jiems buvo vos 13-ka. Jie neturėjo daug pamokų kartu, tačiau jie naudojosi kiekviena laisva akimirka ir leido laiką kartu. Jie buvo neišskiriami, o jų meilė vienas kitam tik augo.

Reklama

Jų meilė buvo nerūpestinga ir nekalta, jie net nenumanė, kad gyvenimas gali būti kitoks. Jie džiaugėsi kiekviena praleista akimirka kartu ir svajojo apie ateitį kartu. Susipažinę 13-kos, po dviejų metų jie jau oficialiai tapo pora.

Pabaigus mokyklą įsimylėjėliai nieko nelaukė ir apsimainė santuokos įžadais. Jie buvo nepaprastai laimingi, susilaukė dviejų berniukų. Tačiau pamažu buitis ir suaugusiųjų gyvenimo realybė aptemdė poros santykius.

Reklama

Jie nebegalėjo atrasti ryšio vienas su kitu, kuris užsimezgė nerūpestingais jaunystės laikais. Dennis sunkiai dirbo tam, kad išlaikyti šeimą, todėl jie praleido vis mažiau ir mažiau kokybiško laiko kartu. Jie tolo vienas nuo kito ir po keleto metų nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Reklama

Taip Diane ir Dennis pradėjo visiškai naujus gyvenimus. Jie palaikė labai minimalų ryšį, kuris siejo tik reikalus dėl jų bendrų vaikų. Dennis tada buvo pašauktas tarnauti Vietname, o Diane ištekėjo ir sukūrė naują šeimą. Moteris susilaukė dar 4 vaikų.

Dennis, grįžęs po karo, vedė dar du kartus, tačiau abejais kartais jis tapo našliu. Nors Dennis ir Diane gyveno visiškai naujus gyvenimus, juos susiejo dvi patirtos tragedijos. Vienas iš jų sūnų nusižudė sužinojęs, kad serga AIDS, o kitas mirė po sunkių sveikatos komplikacijų dėl kariuomenėje patirtų traumų.

Reklama

Akivaizdu, kad abu gyvenime patyrė visko – nemažai netekčių, sunkumų, sveikatos problemų. Jie negalvojo apie tai, ką padarė gyvenime blogai – juk laiko neatsuksi atgal. Antroji Dennis žmona mirė 2018-aisiais. Jis jautėsi palūžęs ir labai vienišas. Jis sužinojo, kad Diane ir jos vaikai gyveno toje pačioje valstijoje kaip ir jis. Jis taip pat sužinojo, kad Diane patyrė traumą ir gulėjo ligoninėje, tad nusprendė ją nudžiuginti gėlių puokšte.

Reklama

Vėliau jis prisipažino, kad niekada Diane nepamiršo ir visada jai buvo palikęs vietą širdyje. Nors Diane nustebo gavusi dovanų nuo buvusio vyro, ji nieko nesitikėjo ir neplanavo. Tačiau atnaujintas bendravimas porai parodė, kaip jie vis dar jaučia šiltus jausmus vienas kitam.

Ėjo savaitės, mėnesiai, jie susitikinėjo vis dažniau ir suprato, kad myli vienas kitą taip pat karštai, kaip tada, kai jiems buvo 15-ka. Dieną, kai būtų buvusios jų 59-osios vestuvių metinės jie susituokė vėl. Nors abu buvo išsižadėję kada nors dar kartą tuoktis su kuo nors, nes gyvenime jau tos patirties jie turėjo sočiai, jie negalėjo pasipriešinti savo jausmams.

Jie parodė, kad su tikrais jausmais nepakovosi. Dabar žiūrint į įsimylėjusią porą kyla klausimas, kodėl tada nieko nepavyko, kodėl turėjo praeiti tiek daug laiko? Matyt, kaip tai būna vyresniame amžiuje, jie pradėjo pasaulį matyti visai kitomis akimis.

Kaip jie patys sako – jie pradėjo naują, tačiau tikriausiai paskutinį savo gyvenimo etapą. Dabar jie gali rūpintis tik vienas kitu, be jokių rūpesčių ir mėgautis saldžiais savo meilės vaisiais.

Reklama