Skip to main content

Teisėjas paklausė berniuko, kokie jo santykiai su mokytoju. Salėje susirinkę žmonės nesulaikė ašarų, kai jis pradėjo kalbėti

Javier Castellano gimė Argentinoje, tačiau baigęs mokslus persikėlė gyventi į Barseloną. Vyras turėjo puikų darbą, gerą atlyginimą ir galimybę dažnai keliauti, tačiau giliai širdyje jautė, kad jam kažko trūksta.

Sulaukęs 34-erių Javier nusprendė grįžti į Argentiną. Vos keliasdešimt gyventojų turinčiame kaimelyje vyras nusipirko seną namą su 11 hektarų sklypu.

Reklama

Tuo metu Javier dar nežinojo, kad tai bus vieta, kur prasidės didžiausias jo gyvenimo nuotykis. Nieko nepažįstantis vyras nusprendė apsilankyti vietinėje mokykloje, kurioje mokėsi vos 16 vaikų. Už viską buvo atsakinga viena moteris, kuri buvo ir mokyklos direktorė, ir mokytoja.

Nepriklausomai nuo savo amžiaus, visi vaikai lankė tą pačią klasę. Dauguma jų net nemokėjo rašyti…

“Mokytoja pasakė, kad valdžia atsiuntė keletą kompiuterių, tačiau niekas jais nemokėjo naudotis. Pasisiūliau padėti ir taip pradėjau dirbti mokykloje“ – pasakoja Javier.

Mokykloje vyras susipažino su penkiamečiu berniuku Gabriel, kuris gyveno su savo močiute Adela. Jų gyvenimo sąlygos buvo labai prastos, o namuose nebuvo elektros ir vandens.

Reklama

Deja, bet Gabriel tėvai paliko jį augti pas močiutę, nes patys neturėjo galimybių pasirūpinti sūnumi.

Nepaisant to, jog Adela pati buvo neraštinga, ji puikiai žinojo, kad Gabriel privalo įgyti bent kažkokį išsilavinimą. Javierą sujaudino berniuko ir jo močiutės istorija, todėl visi jie tapo puikiais draugais.

Po kurio laiko močiutei buvo diagnozuotas vėžys ir ji mirė, o mažas berniukas liko be artimųjų.

Reklama

Vaiko teisių apsaugos tarnybai teko spręsti klausimą, kam atiteks berniuko globa. Norinčiųjų neatsirado, todėl Javier pasisiūlė tapti Gabriel globėju.

Įstatymas numatė, kad berniukas pas mokytoją gyvens tol, kol jam bus surasta nauja šeima. Argentinoje mokytojai negali įsivaikinti savo mokomų vaikų.

Globos laikas baigėsi, o 11-metis Gabriel atsidūrė neviltyje. Vienintelė išeitis buvo bylą perduoti teismui ir tikėtis, kad teisėjas bus supratingas.

Teismo metu net biologiniai berniuko tėvai tvirtino, kad jis ir toliau turėtų gyventi su Javier. Tačiau būtent Gabriel kalba sugraudino visus salėje susirinkusius žmones…

Reklama

Berniukas su ašaromis akyse sakė, kad nenori būti atskirtas nuo savo tėčio-mokytojo, kuris netikėtai atsikraustė į kaimą ir atvėrė jam naują galimybių pasaulį.

Teisėjas dar kurį laiką pagalvojo, tačiau galiausiai paskelbė tai, kas visus privertė verkti iš džiaugsmo: Javier galėjo įsivaikinti Gabriel.

Taip visiškai netikėtai mažame Argentino kaime Javier Castellano tapo tėčiu… Kokia nuostabi istorija!

Reklama