Skip to main content

Jauna mergina netikėtai pastojo, o žiaurūs tėvai uždarė ją į psichiatrinę ligoninę. Tačiau praėjus 44 metams ji pasiekė saldų kerštą

Aktorė Julie Mannix visą gyvenimą atsimins 1963 metų lapkritį. Tą mėnesį jauna gražuolė pirmą kartą suprato, koks žiaurus gali būti gyvenimas. Tada merginai atrodė, kad ją supa vien išdavikai.

Tėvai, mylimasis, gydytojai – visi atsisuko prieš devyniolikmetę aukštuomenės merginą. Tuomet buvo likę penki mėnesiai iki nesustosiančio košmaro. Ir tik prabėgus 44 metams nuo tos dienos, istorija galiausiai baigėsi laimingai.

Reklama

Šviesių plaukų mėlynakė Julie užaugo turtingoje šeimoje. Tėvai nors ir neskyrė daug dėmesio dukrai, stengėsi suteikti kuo geresnį gyvenimą. Mergaitės namuose laisvai klajodavo egzotiniai gyvūnai, o tėvai nuolat kažkuo palepindavo. Atrodytų, kad negalima skųstis tokiu gyvenimu.

Julie visada svajojo tapti aktore. Mokytojai nuolat gyrė, kad mergina turi ne tik puikius išorinius duomenis, bet ir įgimtą talentą. 1963-ųjų vasarą besistažuojant teatre, Julie įsimylėjo 23-ejų vaikiną. Linksmasis Frank atsakė į merginos jausmus ir greitai įsiplieskė romanas.

Reklama

Visgi Julie tėvai atsisakė pripažinti dukros simpatiją. Būsimos aktorės tėvas ir motina manė, kad Frank nėra tinkamas kandidatas. Ir tik vėliau, kai Julie apžiūrėjo gydytojas, paaiškėjo, jog mergina yra nėščia. Gydytojas apie tai nepasakė pačiai merginai, bet pranešė jos tėvams. Jie kaip reikiant įsiuto. Merginos mama reikalavo, kad dukra pasidarytų abortą, nors ji pati buvo pamaldi katalikė.

Reklama

Nelaiminga mergina atsisakė tą daryti, todėl tėvai nieko negalvoję išsiuntė dukrą į psichiatrinę ligoninę. Ten Julie prabuvo iki balandžio, kol gimė mažylė Aimee. Kūdikis buvo iš karto paimtas iš mamos ir atiduotas įvaikinimui. Siaubą patyrusi mergina nežinojo kaip gyventi toliau…

Neaišku, kaip liūdnai viskas galėjo baigtis, bet išėjusi iš psichiatrinės ligoninės Julie ir vėl pradėjo susitikinėti su Frank. Vos tik apie tai sužinojo merginos tėvai, jie iš karto išsižadėjo savo dukros.

Reklama

Vėliau Julie su Frank tapo vyras ir žmona. Jie susilaukė dar dviejų vaikų, tačiau pora niekada nepamiršo Aimee ir kiekvienais metais švęsdavo jos gimtadienį. Tėvams niekaip nepavyko išsiaiškinti, kur yra jų mergaitė. Organizacija suradusi Aimee naują šeimą, atsisakė atskleisti naują jos buvimo vietą. Julie ir Frank beliko tikėtis, kad jų dukrelė auga geroje šeimoje.

Reklama

Ir tik po 44 metų, globėjų šeimoje pavadinta Kathy, pagaliau rado savo tikruosius tėvus. Laimei, Julie ir Frank noras iš tiesų išsipildė. Kathy užaugo labai geroje šeimoje. Ji susidraugavo su savo netikrais broliais, bei bendrauja su jais iki šiol. Moteris ne iš karto pradėjo ieškoti savo tikrųjų tėvų. Ji iš pradžių bijojo, kad pradėjusi “kasinėti“ susidurs su kažkuo baisaus…

Įsivaizduokite, kaip Kathy nustebo sužinojusi, kad jos tikroji mama yra garsi aktorė. Julie per kelis dešimtmečius sukūrė puikią aktorės karjerą, o Frank tapo prodiuseriu. Taigi, po 44 metų teisingumas pagaliau įvykdytas ir tėvai sutiko savo mylimą dukrą!

Reklama