Skip to main content

Moteris nufotografavo gražią šeimą gatvėje, kurios net nepažinojo. Tačiau po kurio laiko ji gavo SMS žinutę ir sužinojo skaudžią tiesą apie šią šeimą

Padaryti kažką gero nepažįstamiems žmonėms nieko nekainuoja, o kartais toks malonus poelgis reiškia daug daugiau, nei galima įsivaizduoti.

Reklama

Amerikietė Joyce Rhinehart vieną birželio dieną, po teniso treniruotės, vedė savo anūką suvalgyti ledų. Ji pastebėjo keturių asmenų šeimą, kuri garsiai juokėsi ir laimingai valgė ledus. Jie atrodė tarsi modeliai. Moteris paklausė, ar galėtų nufotografuoti šią gražią šeimą. Juk jie taip puikiai atrodo!

Kaip Joyce rašė Facebooke, ji dažnai fotografuoja nepažįstamus žmones. Dažniausiai ji tai daro atostogaudama.

Padariusi šeimos nuotrauką, Joyce perdavė savo telefoną šeimos dukrai, o ši persisiuntė nuotrauką sau. Moteris daugiau negalvojo apie šį įvykį, kai praėjus dviems savaitėms gavo žinutę iš nepažįstamo numerio.

Reklama

Joyce Rhinehart savo Facebook paskyroje rašė:

“Birželio 8 dieną, po anūko teniso treniruotės, mes nuėjome suvalgyti ledų. Jau ruošėmės eiti link namų, kai pamatėme gražią šeimą valgančią ledus ant suoliuko. Kažkodėl paklausiau, ar galėčiau padaryti jų nuotrauką, o jie mielai sutiko. Padariau nuotrauką ir perdaviau savo telefoną mergaitei, kad ši persisiųstų nuotrauką.

Reklama

Vėliau anūkui papasakojau, kad dažnai fotografuoju laimingas šeimas, kad jie galėtų turėti puikius prisiminimus nuotraukose. Įprastai aš tai darau per atostogas. Žinau… Aš keista… Tačiau išklausykite šią istoriją iki galo.

Šiandien sau ramiai sėdžiu, kai netikėtai į telefoną atėjo žinutė iš nepažįstamo numerio. Štai kas buvo rašoma toje žinutėje:

Miela ponia, jūs padarėte mūsų šeimos nuotrauką prieš kelias savaites. Mano žmona vakar mirė, o tai buvo paskutinė bendra šeimos nuotrauka. Prašau priimkite mano padėką, nes tai man itin daug reiškia. Ačiū Jums iš visos širdies“.

Reklama

Vėliau Joyce sužinojo, kad paskutinius kelis metus vyro žmona labai sunkiai sirgo. Paskutinė nuotrauka, kurioje įamžinta laiminga šeima, reiškė daugiau, nei galima nusakyti žodžiais.

Joyce Rhinehart pasidalino šia istorija Facebook’e ir pridėjo: “Nenuvertinkite net mažiausio gražaus poelgio. Dabar mano širdis plyšta, nors net nepažįstu šios šeimos. Net nežinodama, padariau kai ką svarbaus, tiesiog besiklausydama savo širdies“.

Reklama