Skip to main content

Moteris labai jaudinosi išleisdama septynmetį sūnų vieną skristi lėktuvu. Po kelių valandų ji gavo SMS žinutę nuo nepažįstamo vyro, kuri akimirksniu pravirkdė

Alexa Bjornson sūnus Landon yra nuostabus, linksmas ir gyvybingas vaikas. Tačiau ne visi kartais priima ir supranta jį dėl jo unikalaus, kartkartėmis nenuspėjamo elgesio. Landon dar ankstyvoje vaikystėje buvo diagnozuotas aukšto funkcionavimo autizmas, kuris pasireiškia tik labai išskirtinėmis situacijomis.

Reklama

Kadangi autistai kartais elgiasi kitaip, nei liepia “visuomenės normos”, šie žmonės neretai tampa atstumtaisiais, kurių vengiama. Landon gyvena su mama, tačiau jis reguliariai lankosi pas tėtį, kuris gyvena kitoje valstijoje. Įprastai Alexa pas buvusį vyrą skrisdavo visada kartu, tačiau paskutinį kartą dėl neatidėliotinų darbo reikalų ji negalėjo vykti kartu su sūnumi.

Skrydis pas tėtį trunka vos keletą valandų, todėl moteris su buvusiu vyru nusprendė, kad berniukas gali skristi vienas. Oro uoste jį išlydėjusi mama labai jaudinosi dėl to, kaip Landon pavyks išbūti ramiam skrydžio metu, ar jis neišsigąs ir ar nesukels problemų sau ir kitiems keleiviams. Labiausiai mama panoro, kad šalia sėdintis keleivis žinotų apie Landon būklę ir suprastų, jei jis pradėtų elgtis keistai.

Reklama

Tam Alexa parašė laiškelį, kurį Landon privalėjo iš karto atsisėdęs į savo vietą paduoti šalia sėdinčiam kaimynui. Moteris jaudinosi, nes visiškai nežinojo, koks žmogus sėdės šalia jos sūnaus. Laiške ji parašė:

“Sveiki!

Tai yra Landon, jam 7-eri. Šiandien jis pirmą kartą skrenda vienas. Jis turi aukšto funkcionavimo autizmo sutrikimą, o tai reiškia, kad jis labai protingas ir mylintis vaikas. Tačiau kartais jis tampa emocionalus ir hiperaktyvus, jei išsigąsta. Jis gali jūsų keletą kartų paklausti, ar jau greitai būsite vietoje, arba kelti šiek tiek triukšmo iš savo ausinių.

Reklama

Aš labai tikiuosi, kad jūs galėsite būti draugiškas ir pagelbėti jam jaustis saugiai kelionės metu. Aš būčiau jums amžinai dėkinga! Jis gali išsigąsti pakilimo, tačiau jis turi žaidimų ir užkandžių, todėl viskas turėtų būti gerai. Mano vardas yra Alexa ir štai yra mano telefono numeris. Jeigu manysite, kad man reikia pranešti ką nors, kas nutiko skrydžio metu, prašau paskambinkite man arba parašykite žinutę. Palieku jums taip pat 10 dolerių (už jūsų laiką). Ačiū labai, tikiuosi skrydis bus malonus!

Alexa”

Nors moteris kelias valandas labai jaudinosi, galiausiai jos telefone pasirodė žinutė. Joje buvo labai miela Landon ir jo kaimyno nuotrauka. Buvo akivaizdu, kad sūnus puikiai leido laiką, nes nuotraukoje jis net padėjo galvą naujam draugui ant peties. Žinutėje vyras, vardu Ben pasakė, kad Landon yra nuostabus vaikas ir jo mamai labai pasisekė su juo.

Reklama

Vyras papasakojo, kad berniukas iš tikrųjų keletą kartų klausė, kiek dar liko skristi, tačiau tai nebuvo nieko erzinančio. Vyras padėkojo už 10 dolerių, tačiau pabrėžė, kad to nereikėjo. Vietoje to, jis nusprendė tuos pinigus paaukoti labdarai Landon vardu. Nors moteris tikėjosi, kad viskas praeis be problemų, tačiau ji pravirko nuo to, kaip jai ir jos sūnui pasisekė su tokiu geru žmogumi kaip Ben.

Reklama

Vyras vėliau prisipažino, kad jį labai sujaudino mamos laiškas apie sūnų ir tai, kaip kartais mes bijome dėl šiek tiek kitokių vaikų kaip Landon. Tėvai bijo, kad visuomenė juos atstums ir sunkesnę akimirką jų nepalaikys. Tačiau tokie nepažįstamieji kaip Ben įrodo, kad gerų žmonių pasaulyje dar yra.

Moteris iš dėkingumo nusprendė parašyti atvirą padėkos laišką vyrui Facebook puslapyje, tačiau ji nesitikėjo, kad jos žinutė taps interneto sensacija. Daugybė žmonių išreiškė gilią pagarbą vyrui, kuris nenusisuko ir padarė vieną mažą darbą, kuris šiai šeimai reiškė labai daug.

Reklama