Skip to main content

Miestelio gyventojai susirinko į mirusio vyro laidotuves. Tačiau po kelių dienų visi jie gavo laiškus su netikėta žinia nuo velionio, kuri atėmė žadą

Dennis Valstad buvo puikiai pažįstamas daugeliui gyventojų nedideliame miestelyje Mičigano valstijoje. Jis buvo aktyvus bažnyčios rėmėjas, padėdavo žmonės susidūrusiems su problemomis, tačiau visi žinojo, kad Dennis yra vienišas.

Reklama

Dennis turėjo daugybę pažįstamų, tačiau niekada nevedė ir nesusilaukė vaikų. Vyras netgi neturėjo artimo draugo, kuriam galėtų išlieti savo širdį.

Dennisui priklausė nedidelis drabužių valymo verslas, todėl miestelio gyventojai dažnai pasišnekučiuodavo su vyru.

Dauguma manė, kad Dennis gyvena labai kukliai. Vyras po miestelį važinėdavo dviračiu, naudojosi bibliotekoje esančiu kompiuteriu ir rengėsi labai paprastai.

Nors vyras ir neturėjo itin artimų draugų, daugybė miestelio gyventojų susirinko į laidotuves, kai jis netikėtai mirė sulaukęs 69-erių.

Reklama

Laidotuvės, kaip ir vyro gyvenimas, buvo labai kuklios, tačiau atsisveikinti su juo atėjo 270 žmonių. JAV yra įprasta šermenų metu turėti “svečių knygą“, kurioje visi susirinkusieji gali išreikšti užuojautą, bei įrašyti savo vardą į pagerbusiųjų sąrašą.

Praėjus kelioms dienoms po laidotuvių, visi 270 žmonių, įskaitant kunigą ir kitus ceremonijos dalyvius, gavo laišką nuo Denniso teisininko. Tai buvo labai malonus ir netikėtas, tačiau tuo pačiu ir liūdnas siurprizas, kurį Dennis paruošė prieš pat savo mirtį.

Reklama

Dennis liepė savo teisininkui padalinti jo santaupas (500 000 JAV dolerių) tiems, kurie apsilankė jo laidotuvėse. Kiekvienas apsilankęs asmuo gavo po 1850$ čekį. Nei vienas iš šių žmonių nė nenumanė apie vyro ketinimus ir apskritai apie jo turimas santaupas.

Prieš mirtį Dennis net nenutuokė, kad į jo laidotuves susirinks tiek daug žmonių. Dar būnant gyvu, jis buvo savo bendruomenės dalis, tačiau jam labai trūko artimų ir tikrų draugų šalia. Tarp daugybės dokumentų teisininkas rado ir ant lapelio paties Denniso surašytus gyvenimo tikslus.

Reklama

Vienas jų buvo turėti tikrą draugą, tačiau vyro svajonei taip ir nebuvo lemta išsipildyti. Nepaisant to, Dennis labai netikėtai ir gražiai pasielgė su tais, kurie susirinko į jo laidotuves.

Labai gražus vyro poelgis…

Reklama