Skip to main content

Daugybė žmonių susirinko į nuostabaus vyro laidotuves, tačiau po akimirkos iš karsto pradėjo sklisti garsai, kurie visus pribloškė

Visą savo gyvenimą Shay Bradley buvo tikra kompanijos siela. Puikų humoro jausmą turintis vyras žinojo geriausius juokelius ir krėtė pačias netikėčiausias išdaigas. Tiesiog nebuvo tokio žmogaus, kuriam nepatiktų puikios nuotaikos vyras…

Reklama

Net ir po savo mirties Shay Bradley sugebėjo iškrėsti pokštą, kuris nustebino visus į jo laidotuves susirinkusius žmones. Vyro išdaiga buvo tokia unikali ir netikėta, kad greitai atkreipė žiniasklaidos dėmesį ir apskriejo visą pasaulį.

Shay gyveno laimingą ir įspūdžių kupiną gyvenimą, tačiau vieną dieną jam buvo diagnozuotas vėžys. Vyras net tris metus kovojo su siaubinga liga, tačiau galiausiai šią kovą pralaimėjo.

Likus maždaug metams iki mirties humoro jausmo nestokojantis vyras paprašė savo sūnaus iškrėsti paskutinę išdaigą jo laidotuvių metu.

Reklama

Shay įrašė savo paties balsą ir paprašė jį paleisti tik tuomet, kai karstas bus nuleistas į duobę. Iš pradžių ši idėja sūnui skambėjo beprotiškai, tačiau tai buvo paskutinis tėčio noras.

Kai prie velionio kapo savo kalbą baigė kunigas, pradėjo groti dūdmaišiai.

Reklama

Netrukus muziko nutilo ir iš duobės pradėjo sklisti paties Shay balsas.

“Eiii!!! Ei!!!! Išleiskite mane iš čia! Kur aš esu? Išleiskit greičiau! Čia labai tamsu“ – įraše sakė Shay.

Iš pradžių vyro artimieji ir draugai kaip reikiant sutriko, tačiau vėliau įrašą lydėjo nuoširdus juokas.

Tai buvo tik dar vienas Shay Bradley pokštas, kuriuo jis siekė pagerinti susirinkusiųjų nuotaiką. Vyras norėjo, kad jo ilgametė žmona iš laidotuvių ceremonijos išeitų su plačia šypsena veide.

Reklama

Kai kuriems internautams atrodė, kad šis pokštas peržengė visas leistinas ribas, tačiau Shay Bradley norėjo, kad visi jo mylimi žmonės ir toliau mėgautųsi gyvenimu. Nepaisant to, kad jo gyvenimas baigėsi…

Išskirtinio pokšto vaizdo įrašas:

Reklama