Skip to main content

Daugybė žmonių bjaurėjosi pamatę jaunuolio ir senutės vestuvinę nuotrauką. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo jų neįtikėtina istorija

Prieš kurį laiką visą internetą apskriejo 85-erių senutės ir 24-erių vaikino nuotrauka iš vestuvinės fotosesijos. Daugybė žmonių sakė, kad tai yra be galo šlykštu. Tačiau ši “jaunikio ir nuotakos“ nuotrauka yrą nepaprasta. Už jos slypi jaudinanti gyvenimo istorija…

Reklama

Dar nuo 1983 m. Tang (senutės nuotraukoje vardas) gelbėjo paliktus kūdikius. Moteris juos priimdavo į savo namus, rūpindavosi, o vėliau perleisdavo globėjų šeimoms. Suprantama, kad sergančių ir silpnų vaikų niekas nenorėjo globoti, todėl Tang juos įsivaikino pati. Vienas jų buvo ir Zhang, kurio vestuvinė nuotrauka apskriejo visą pasaulį.

Tang susilaukė penkių biologinių vaikų, tačiau meilę ir šilumą suteikė dar ir šešiems įvaikintiems vaikams. Kartais didelei šeimai pritrūkdavo pinigų, tačiau tada pagalbos ranką ištiesdavo miesto priešgaisrinė tarnyba.

Reklama

Sulaukęs pilnametystės Zhang tapo ugniagesiu gelbėtoju ir dabar padeda kitiems likimo nuskriaustiems vaikams.

Tačiau tuo pačiu liko ir mažiau laisvo laiko mylimai mamai. Norėdamas pradžiuginti mamą, Zhang išsivežė ją į kelionę, kurios metu paruošė labai netikėtą siurprizą.

Reklama

Tang visą gyvenimą rūpinosi kitais ir tik vėliau pagalvodavo apie save. Moteris niekada taip ir nebuvo užsivilkusi vestuvinės suknelės, todėl Zhang nusprendė įgyvendinti jos seną svajonę ir surengti fotosesiją su tėčiu. Deja, nutiko taip, kad tėtis negalėjo joje dalyvauti. Tuomet jaunuolis pats apsivilko kostiumą ir užėmė jo vietą, kad mama per daug nenusimintų.

Tang susigėdo pamačiusi nuotraukas, tačiau tuo pačiu labai džiaugėsi.

“Nepaisant to, kad ji yra labai maža ir trapi, ji turi pačią didžiausią širdį pasaulyje“ – Zhang sakė apie moterį, kuri jį užaugino.

Reklama