Skip to main content

Vyras nesuprato, kodėl jam pradėjo skambinti tūkstančiai nepažįstamų žmonių. Tačiau po kurio laiko vyras sužinojo, ką iškrėtė jo vaikai

Chris Ferry jau ilgą laiką žinojo, kad jo sūnūs Michael ir Chris turi puikų humoro jausmą. Tačiau 62-ojo gimtadienio proga jie paruošė tokią staigmeną, kokios tėtis tikrai nesitikėjo…

Gimtadienį švenčiantis tėtis sulaukė šimtų nepažįstamų žmonių skambučių, kurie norėjo jį pasveikinti. Iš pradžių vyras nesuprato kas darosi, tačiau vėliau pamatė nuotrauką, kuri privertė kvatoti visus internautus.

Reklama

Įprastai per gimtadienius gauname bučinius, apkabinimus ir dovanas, tačiau Naujojo Džersio gyventojas Chris Ferry sulaukė labai netikėtos dovanos iš savo vaikų.

Įsivaizduokite, kad pabundate savo gimtadienio rytą ir iš karto pradeda plūsti nepažįstamų žmonių skambučiai iš visos šalies. Būtent taip nutiko Michael ir Chris tėčiui.

Sūnūs paruošė planą, kad tėtis sulauktų kuo daugiau gimtadienio sveikinimų.

Chris Ferry nesuprato, kas nutiko, tačiau vienas nepažįstamasis pasakė, kad pamatė vyro veidą ant milžiniško reklamos stendo.

Paaiškėjo, kad sūnūs užsakė milžinišką reklamos plotą su tėčio veidu ir jo telefono numeriu. Tai buvo gimtadieninė staigmena!

Reklama

Jame buvo rašoma: “pasveikinkite mūsų tėtį su gimtadieniu“.

Vėliau vyras pasakojo, kad sulaukė daugiau nei 15 000 skambučių ir žinučių. Netgi žmonės iš Vokietijos paskambino po to, kai pamatė reklaminio stendo nuotrauką internete.

“Iš pradžių buvo smagu, tačiau vėliau norėjau nužudyti savo sūnus. Stengiuosi laikytis iš paskutiniųjų“ – juokavo tėtis.

Reklama

Tuo tarpu sūnus Michael sakė:

“Noriu pasakyti, kad labai myliu savo šeimą ir tėtį. Esu labai laimingas, kad jis sulaukė tokio dėmesio. Tėtis yra nuostabus vyras, kuris pirmiausiai pasirūpins jį supančiais žmonėmis, o tik vėliau savimi“.

Kokia išradinga dovana!

Chris Ferry su savo sūnumis jaunystėje
Reklama