Skip to main content

Šeimininkė nesuprato, kodėl augintinė pradėjo nuolat uostyti jos nosį. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo šokiruojanti to priežastis

Nusprendę savo namų jaukumą papildyti augintiniu dažnai turime pasirinkimą – ar ieškoti veislinio šuns su ypatinga išvaizda, tam, kad pasipuikuotume prieš kitus, arba eiti į gyvūnų prieglaudas ir suteikti kokiam nors keturkojui antrą šansą į laimingą gyvenimą. Lengva pasakyti, kuris pasirinkimas yra garbingesnis – šunys iš prieglaudos dažnai tampa kur kas daugiau, nei tik augintinis.

Reklama

Jie atsidėkoja už gerą gyvenimą besąlygišku atsidavimu ir meilę savo naujiems šeimininkams. Tokiu pat keliu nusprendė žengti ir Lauren Gauthier, kuri visą gyvenimą vienaip ar kitaip rūpinosi nuskriaustais beglobiais. Jos širdį pavergė vienaakė Viktorija, kurią Lauren priėmė į savo namus.

Vieną dieną moteris lankėsi Pietų Karolinos šunų prieglaudose ir sutiko labai ypatingą kalytę. Kunhaundų veislės šunytė buvo su viena akimi ir labai baili. Moteris net nesudvejojusi parsivežė nelaimėlę į savo namus. “Vos tik pamačiau Viktoriją šunų prieglaudoje, iš karto supratau, kad tai mano šuo“ – pasakoja Lauren.

Reklama

Nuo pat pirmo susitikimo Lauren ir Viktorija sieja unikalus ryšys. “Ji jaučia, kai esu rami arba patiriu stresą“ – sako moteris. Netrukus Lauren pastebėjo, kad Viktorija pradėjo labai keistai elgtis. Kalytė pradėjo nuolat uostyti šeimininkės nosį. Po kurio laiko moteris nusprendė apsilankyti pas gydytojus.

Reklama

Išgirdusi diagnozę, ji negalėjo patikėti tuo, kas jai buvo sakoma. Maža raudona dėmelė ant nosies iš tiesų buvo bazalioma. Tai viena iš odos vėžio formų. Kadangi Viktorija iš anksto perspėjo savo šeimininkę, buvo laiku atlikta operacija ir vėžys nespėjo išplisti.

Tikrai neįtikėtina, kad mano šuo uostė būtent tą vietą, kur nustatytas vėžys. Pati operacija pakeitė mano veidą, tačiau jei ne Viktorijos perspėjimas, viskas galėjo baigtis kur kas rimčiau, nes pati būčiau ignoravusi tą raudoną dėmelę“ – sako moteris.

Reklama

Lauren spėja, kad tai buvo Viktorijos padėka už suteiktą gražų gyvenimą. Be to, moteris mano, kad vėžys galėjo atsirasti nuo lankymosi soliariume.  “Mano patarimas paaugliams ir kitiems, kurie lankosi soliariumuose – venkite to. Žala, kurią darote savo odai yra per didelė. Graži išvaizda dar ne viskas…“.