Skip to main content

Padavėja nesuprato, kodėl visi lankytojai palieka jai milžiniškus arbatpinigius. Tačiau po kurio laiko išaiškėjo už širdies griebianti to priežastis

Jessica ir Robert pamilo vienas kitą dar mokykloje. Niekas nenustebo, kai jauna, iki ausų įsimylėjusi pora suskubo sukurti šeimą ir susituokė iš karto po mokyklos baigimo. Netrukus džiaugsmu ir meile jie galėjo dalintis net su keturiais vaikais, apie kuriuos jie svajojo nuo draugystės pradžios.

Reklama

Jessicos ir Roberto šeima žavėjosi daugelis. Nors ir nebuvo itin turtingi, jie visada atrodė nepaprastai laimingi. Tačiau gyvenimas kartais būna negailestingas ir smogia netikėtais iššūkiais. Vos 25-erių Robertui buvo diagnozuotas sėklidžių vėžys.

Vėliau tyrimai parodė išplitusias vėžines ląsteles skrandyje ir plaučiuose. Dėl laukiančio agresyvaus gydymo vyras buvo perkeltas į didesnę ligoninę, nutolusią net 700 kilometrų nuo šeimos namų. Pasirūpinti vaikais padėjo Jessicos ir Roberto tėvai, nes Jessica negalėjo sau leisti išeiti iš darbo restorane.

Reklama

Padirbėjusi keletą pamainų ji turėjo laisvadienių, kuriuos praleisdavo ilgoje kelionėje pas sergantį vyrą. Šeima laikėsi už paskutinio šiaudo, o finansiškai buvo vis sunkiau ir sunkiau. Jessicos sunkumus matė ir jos artimieji bei pažįstami. Viena jų buvo jos buvusi mokytoja, kuri žinojo apie labai sunkią šeimos situaciją ir problemas.

Reklama

Ji nusprendė kreiptis į vietinio žinių kanalo laidą, kurios kūrėjai nustebina parama ir dovanomis tuos, kam labiausiai to reikia. Ši laida pasižymi tuo, kad pagalbą jie suteikia siurprizo forma. Jie nusiuntė keletą žmonių, kurie nieko nenutuokiančiai Jessicai vienas po kito paliko labai didelius arbatpinigius.

Per valandą laiko mergina gavo daugiau 2 000 dolerių. Ji akivaizdžiai buvo sutrikusi ir nežinojo, kodėl tą dieną žmonės buvo tokie dosnūs. Tačiau įėjus žurnalistei su kameromis visa tiesa išaiškėjo. Jessica pamatė savo buvusią mokytoją, kuri slypėjo už viso šito plano ir puolė jai į glėbį. Tą dieną buvo išlieta daug ašarų, o ore tvyrojo didelis dėkingumas.

Reklama

Tačiau dovanos sunkumų palaužtai šeimai čia nesibaigė. Netrukus Jessica gavo dar 10 000 dolerių paramą ir naują automobilį. Niekas nė negalėjo suprasti, kiek daug tai reiškė merginai ir jos vyrui. Robertui tuo metu labiausiai ir reikėjo šeimos šalia, nes jo gydymo baigtis buvo labai neprognozuojama.

Reklama

Šis finansinis palaikymas lėmė tai, kad Jessica su vaikais galėjo praleisti daugiau laiko šalia kovą su vėžiu pralaiminčiu vyru ir tėvu. Deja, bet Robert tą kovą po poros mėnesių pralaimėjo, tačiau jis buvo apsuptas šeimos ir mylimiausių vaikų savo paskutinėmis gyvenimo akimirkomis.

Be tėvo likusi šeima ir toliau sulaukė didelio visuomenės palaikymo, nes po Robert mirties pačiai Jessicai ir jos vyriausiajai dukrai buvo atrastos medicininės problemos. Laimei, šiandien vaikai ir jauna našlė gyveną pakankamai laimingą gyvenimą.

Galima teigti, kad be didelio nepažįstamųjų palaikymo ši šeima būtų nugrimzdusi į dar didesnį sunkumų liūną, tačiau žmonių gerumas dar kartą įrodė, kad stebuklai egzistuoja.

Įsimintinos siurprizo akimirkos video įraše:

Reklama