Skip to main content

Graži mergina norėjo susirasti turtingą vyrą, tačiau ji net nenutuokė, kuo visa tai baigsis

Išvaizdi mergina jau ilgą laiką svajojo apie prabangų gyvenimą, todėl nusprendė užsiregistruoti pažinčių svetainėje ir taip susirasti pasiturintį vyrą. Savo prisistatyme ji išdėstė reikalavimus, kuriuos turi atitikti būsimas mylimasis.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

“Nebandysiu nieko apgauti ir iš karto pasakysiu, kokios pažinties ieškau. Šiais metais man sukako 25-eri ir esu tikrai išvaizdi. Norėčiau ištekėti už vyro, kuris uždirba bent 500 tūkst. dolerių per metus. Kai kurie pagalvos, kad esu tikra savanaudė, tačiau tai nėra tiesa. Jūs turite suprasti, kad, pavyzdžiui, Niujorke žmogus uždirbantis vieną milijoną per metus yra priskiriamas viduriniajai klasei. Aš nenoriu jaustis lyg kokia elgeta.

Asociatyvi nuotrauka

Manau, kad mano sąlygos nėra jau tokios neįgyvendinamos. Tai, ar šioje pažinčių svetainėje yra bent vienas žmogus, kuris uždirba 500 tūkst. dolerių per metus? Ar visi tokie vyrai jau vedę?

Ankstesnių mano partnerių pajamos buvo kur kas mažesnės. Man toks gyvenimas netinka…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Taip pat norėčiau, kad kas nors atsakytų į mane dominančius klausimus:

  • Kur, jūs turtuoliai, mėgstate leisti savo laisvalaikį, kad galėčiau su jumis susipažinti? (Mėgstamiausi restoranai, sporto klubai).
  • Kokio amžiaus moterys jus traukia labiausiai?
  • Kaip jūs suprantate, kad būtent ši mergina yra skirta Jums?

Tik merginos rolė manęs nedomina. Aš tikrai noriu ištekėti. Lauksiu tavo žinutės…“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vienas turtingas vyras pateikė merginai atsakymą, kuris ją paliko be žado:

“Mieloji,

perskaičiau tavo prisistatymą ir jis mane labai sudomino. Greičiausiai pasaulyje yra ne viena mergina, kuri mąsto panašiai kaip tu. Geriau pažvelkime į šią situaciją iš investicinės pusės.

Asociatyvi nuotrauka

Aš atitinku tavo reikalavimus, nes per metus uždirbu kur kas daugiau nei 500 tūkst. dolerių. Tiesa, aš net neplanuoju prasidėti su tavimi. Kaip pinigus mokantis skaičiuoti žmogus, galiu pasakyti, kad vesti tave yra velniškai blogas sprendimas. Galiu net paaiškinti kodėl.

Tavo pasiūlymas yra mainai: subjektas “A“ duoda grožį, o subjektas “B“ už jį sumoka. Viskas kaip ir logiškai atrodo…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tik čia iškyla viena didelė problema… Tavo grožis laikui bėgant išnyks, o mano pinigai nedings be jokių pateisinamų priežasčių.

Šnekant ekonominiais terminais, tai mano akcijos tik kils, o tavo kris… Juk tai visiškai blogas verslo sprendimas.

Esmė tame, kad vėliau tu būsi nebe tokia patraukli, todėl investuoti į tave nesinori… Greičiausiai tai skamba labai žiauriai, tačiau pabandyk suprasti ir mane.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

500 tūkst. dolerių per metus uždirbantys žmonės nėra tokie kvaili. Jie mielai su tavimi susitikinės, bet tikrai neves. Nuoširdžiai siūlau pagalvoti, kaip pinigus užsidirbti pačiai, o ne ieškoti turtingo vyro.

Labai tikiuosi, kad mano atsakymai tau pravers ateityje!“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama