Skip to main content

Moteris iš pradžių nesuprato, kodėl vyras išlipo iš automobilio vidury kelio pliaupiant lietui. Tačiau greitai paaiškėjo už širdies griebianti tiesa

Nesvarbu, kad ir kur bebūtumėt ir ką bedarytumėt, jeigu elgsitės garbingai, Jūsų poelgis visada bus įvertintas.

Žmonės savo pagarbą parodo įvairiais būdais ir visi turi teisę tai daryti, kaip tik jiems patinka.

Pliaupiant stipriam lietui buvo užfiksuotas vienas JAV kariškis, o nuotraukos autorė pasidalino ja su visu pasauliu.

Reklama

Labai greitai ši nuotrauka išplito visame internete, o žmonės gyrė kariškį už jo neįtikėtiną atsidavimą.

Vieną lietingą vasaros dieną Erin Hester stovėjo prie šviesoforo, kai pastebėjo vidury gatvės stovintį kariškį. Atrodė, kad jam visiškai nerūpi lietus. Iš pradžių moteris nesuprato kas vyksta, tačiau netrukus pastebėjo, kad šalia vyksta laidotuvių procesija. Kariškis norėjo atiduoti pagarbą mirusiajam, nepaisant to, kad visiškai jo nepažinojo…

Erin iš karto suprato, kad turi užfiksuoti šią jaudinančią akimirką, o jos nuotrauka apskriejo visą internetą ir susilaukė daugybės teigiamų komentarų.

Reklama

Socialinio tinklo paskyroje Erin rašė: “Šiandien pamatytas vaizdas mane labai sujaudino. Šis kariškis pamatė, kad vyksta laidotuvių procesija, todėl išlipo iš savo automobilio ir pagerbė velionį. Jam visiškai nerūpėjo, kad lauke lyja kaip iš kibiro..“.

“Esu beveik garantuota, kad kariškių taisyklėse nėra tokio punkto, kuris lieptų tai daryti. Labiausiai mane sujaudino tai, kad šis nuostabus vyras parodė pagarbą šeimai, kurios visiškai nepažįsta“.

Reklama

Po to, kai nuotrauka išplito visame pasaulyje, žurnalistams pavyko nustatyti vyro tapatybę. Tai vyresnysis pulkininkas Jack L. Usrey.

Kariškis šią situaciją pakomentavo taip: “Už tai norėčiau padėkoti savo tėvams Judy ir Jim Usrey. Būtent tėvai mane išmokė atiduoti pagarbą kitiems. Iš tikrųjų net keista, kad žmones sujaudinos toks paprastas dalykas. Tą akimirką šeimai buvo labai sunku, o mano nedidelis veiksmas leido suprasti, kad mums rūpi“.

Koks gražus kariškio poelgis!

Reklama