Skip to main content

Žmonės iš pradžių nesuprato, kodėl vilkikai užblokavo visą eismą, tačiau netrukus paaiškėjo jaudinanti tiesa

Vilkikų vairuotojai Detroite, Mičigano valstijoje, nustebino ne vieną naktinėjusį praeivį ar pravažiuojantį netoliese automobilį. Tai buvo iš tiesų unikalus reginys, tačiau mažai kas suprato, kokiu tikslu vairuotojai užblokavo eismą.

Reklama

Greitkelis buvo staiga užblokuotas važiuojant abiem kryptimis, tačiau tai nebuvo kažkoks protestas. Viskas prasidėjo apie 1 valandą nakties ir tęsėsi apie tris valandas. Po autostrados viaduku greitai susirikiavo apie 11 vilkikų su priekabomis, nes juos čia sukvietė vietinės policijos pajėgos.

Virš judraus aštuonių juostų greitkelio ant viaduko blaškėsi vyras, norėjęs nusižudyti. Policijos pajėgos sulaukė susirūpinusio piliečio skambučio ir iš karto sureagavo į situaciją. Streso ir isterijos ištiktas vyras neklausė policijos raginimų nedaryti nieko drastiško, todėl pareigūnai turėjo sugalvoti ką nors kito.

Reklama

Sunkvežimių vairuotojai dažnai sulaukia vietos policijos pranešimų, kuriais yra informuojami apie situacijas kelyje arba jų prašoma pagalbos. Policininkai bijojo pabloginti situaciją ir matė, kad vyras nėra sukalbamas. Tam, kad užtikrinti jo saugumą, jie nusprendė sudaryti vilkikų eilę, kuri jam sutrukdytų nušokti ir nusižudyti.

Reklama

Tai buvo pagrindinė pareigūnų užduotis tą naktį – suteikti vyrui šansą toliau gyventi. Galiausiai visų herojiškos pastangos pasiteisino. Vyras pasidavė pareigūnų prašymams ir savo noru perlipo viaduko užtvarą, bei savanoriškai sutiko gauti profesionalią medikų pagalbą. Tai buvo neįtikėtinas ir sėkmingas kolektyvinis darbas, kuris pareikalavo daug pastangų.

Vėliau policijos pareigūnai atskleidė, kad būtent toks žmonių susibūrimas vyrui parodė, kad net nepažįstamiems žmonėms jo gyvybė yra svarbi. Tų vairuotojų pastangos tikrai nenuėjo veltui, nes jie ne tik sudarė netinkamas sąlygas vyrui padaryti tai, ko jis norėjo, tačiau ir parodė, kad aplink dar yra žmogiškumo ir atjautos.

Reklama

Netrukus išsirikiavusių vilkikų nuotrauka apskriejo pasaulį, nes parodė, kad ir paprasti žmonės gali susiburti ir padėti tada, kada to labiausiai reikia. Šie vyrai vidury nakties nepabūgo susiburti ir išskirti tiek savo laiko, kiek to reikėjo. Tai yra puikiausias pavyzdys, kaip turėtų susitelkti žmonės krizinėse situacijose.

Reklama