Skip to main content

Mergina nesuprato, kodėl policijos pareigūnas sulaikė jos vaikiną. Tačiau labai greitai paaiškėjo visa tiesa apie jos mylimąjį

Būti sustabdytam policijos pareigūnų niekada nėra maloni patirtis. Ir visai nesvarbu, kad niekuo nenusižengei. Mirksintys švyturėliai visada sukelia šiokį tokį nerimą.

Septynis metus draugaujantys Austin Urhan ir Samantha Watson važiavo pas merginos senelius į Kanzasą, kai juos sustabdė policijos pareigūnas.

Reklama

Per savo gyvenimą vaikinas jau buvo sukaupęs 20 baudų už greičio viršijimą, todėl puikiai žinojo kaip elgtis tokiose situacijose.

Tuo tarpu Samantha visiškai nesitikėjo, kad šis sustabdymas ir pareigūno krata pakeis jos gyvenimą visiems laikams…

Samantha visiškai nenutuokė, kodėl jai ir jos draugui buvo liepta sustoti. Mergina matė, kaip mylimasis pradėjo panikuoti, pareigūnui paprašius vairuotojo pažymėjimo ir automobilio dokumentų. Nenuostabu, kad pradėjo jaudintis ir pati Samantha.

Po to, kai Austin padavė dokumentus, pareigūnas paklausė: “Pone, per raciją gavau pranešimą, kad kelyje pavojingai manevruoja juoda Corvette. Ar tai jūs?“.

Reklama

“Na… Gal ir važiavau šiek tiek didesniu greičiu“ – atsakė vaikinas.

Netrukus pareigūnas paprašė Austin ir Samanthos išlipti iš automobilio. Vėliau vaikinui buvo liepta laikyti rankas ant galinio dangčio, kol jis bus apieškotas.

“Taip ir maniau…“ – netrukus ištarė pareigūnas. “Už tai gausite visam gyvenimui. Atsiklaupkite ant kelių ir laikykite rankas už nugaros. Viskam užfiksuoti man reikia pasiimti kamerą“.

Reklama

Samantha liko visiškai apstulbusi. Po kelių sekundžių ji pradėjo spėlioti, ką vaikinas visą laiką nuo jos slėpė.

Po įvykio mergina savo Facebook paskyroje rašė: “Tuo metu galvojau, kad visus šiuos septynis metus jis nuslėpė, kad yra koks nors narkobaronas“.

Atsinešęs kamerą pareigūnas kreipėsi į Samanthą.

“Ponia, man reikia, kad jūs ateitumėte arčiau. Atsistokite priešais savo vaikiną“.

Būtent tą akimirką ir išaiškėjo visa tiesa. Pasirodo, kad Austin visą šį laiką nebuvo surakintas antrankiais, o rankose laikė sužadėtuvių žiedą. Vaikinas norėjo, kad jam būtų skirta “kalėti iki gyvos galvos“ su mylima moterimi.

Reklama

Pareigūno automobilio registratorius užfiksavo visą šį įvykį, o vėliau policijos departamentas pasidalino vaizdo įrašu internete. Nenuostabu, kad įrašas labai greitai išplito, o šiandien yra peržiūrėtas daugiau nei 10 milijonų kartų.

Labai originalaus pasipiršimo vaizdo įrašas:

Reklama