Skip to main content

Visi nesuprato, kodėl vaikinas į išleistuves atvyko su savo močiute. Tačiau greitai paaiškėjo už širdies griebianti tiesa

17-metis Stephen Vigil labai nustebino savo draugus pranešęs, kad į mokyklos išleistuves jis planuoja eiti su savo močiute. Tačiau tai absoliučiai nenustebino jo šeimos. Nuo pat mažų dienų Stephen buvo labai prisirišęs prie močiutės, o bėgant metams senolės ir berniuko ryšys tik dar labiau sustiprėjo.

Reklama

Jie buvo nepakartojamas duetas, kurį siejo didelė meilė Elvio Preslio muzikai ir pramogoms. Jie sugebėjo net keliauti ir pamatyti pasaulį kartu. To tikrai nepamatysi dažnai! Stephen labai mėgo leisti laiką su močiute Julia, tačiau siaubinga žinia privertė jaunuolį būti šalia močiutės dar dažniau.

Močiutei buvo diagnozuotas vėžys, todėl gyventi jai buvo likę iki metų laiko. Nors Stephen širdis dėl šios žinios ir dužo į šipulius, jis žinojo, kad šie metai turi būti patys nuostabiausi jos gyvenime. Sužinojęs, kad močiutė niekada neturėjo mokyklos išleistuvių, pirmiausia jis pakvietė būti jo pora mokyklos šokiuose.

Reklama

Tačiau iki to jie dar turėjo kai ką padaryti. Anūkas su specialios organizacijos, padedančios mirštantiems senukams, pagalba nusivežė Julia atostogų į Floridą, kur jie ne tik nuostabiai praleido laiką, bet ir susitiko su tolimais giminaičiais.

Reklama

Grįžę iš atostogų jie pradėjo ruoštis išleistuvių šventei. Abu prisiderinę savo vakarinius drabužius jie atrodė nuostabiai. Stephen nusivežė močiutę ir į grožio saloną, kur jai nemokamai buvo atlikta daugybė malonių procedūrų.

Pagaliau jie buvo pasiruošę žengti į gražiai papuoštą mokyklos salę. Julia net gavo gėlių apyrankę ir juostą – tai buvo visos išleistuvių tradicijos, kurių ji niekada gyvenime taip ir nepatyrė. Netrukus pradėjo skambėti ir Elvio Preslio daina, tad anūkas ir močiutė galėjo sušokti lėtą šokį.

Reklama

Visų šventės dalyvių veidus puošė šypsenos ir ašaros, nes tokį atsidavimą savo artimajam retai kada pamatysi. Stephen sugebėjo suteikti močiutei gražiausias gyvenimo akimirkas, o už visą tai jis vertas kur kas daugiau nei pagarbos.

Iš jaunuolio pavyzdžio gali pasimokyti kiekvienas iš mūsų.

Reklama