Skip to main content

Mergina prieš pat išleistuves neteko savo vaikino. Tačiau visi nustebo pamatę, su kuo ji atvyko į šventę

Kai Kaylee Suders tapo abituriente, jos vaikinas Carter pažadėjo kartu dalyvauti mokyklos išleistuvių šventėje. Metais už Kaylee vyresnis Carter jau buvo baigęs mokyklą ir studijavo universitete kitame mieste. Jis grįždavo pas Kaylee pasitaikius bent menkiausiai galimybei.

Reklama

Vieną rytą, likus mėnesiui iki išleistuvių šventės, Carter sėdo į automobilį ir išvažiavo susitikti su savo mylimąja. Tačiau jis taip ir neatvyko…

Carter pateko į trijų automobilių avariją ir žuvo. Kayle visiškai palūžo, tačiau ne ką mažiau skaudu buvo ir vaikino tėvams. Per metus jie neteko antrojo savo sūnaus.

Kai Carterio mama Kelly išgirdo, kad Kaylee pakeitė savo nuomonę ir nusprendė nebedalyvauti išleistuvių šventėje, jai kilo puiki idėja.

Reklama

Mergina jau buvo nusipirkusi suknelę ir nekantriai laukė išleistuvių, o Carterio tėtis Robertas negalėjo žiūrėti į taip liūdinčią merginą. Taigi jis nusipirko naują kostiumą ir pakvietė Kaylee dalyvauti išleistuvių šventėje, kurios ji laukė nuo mažų dienų.

Reklama

Visi šventės dalyviai liko labai nustebę, kai pamatė atvykusius Kaylee ir Carterio tėtį. Tačiau netrukus jie sužinojo visą istoriją ir pagerbė žuvusį vaikiną.

Carterio tėčio misija buvo padėti sūnaus merginai, kad galiausiai ji pamirštų visą liūdesį ir turėtų įsmintiną vakarą. Išleistuves jie paminėjo, kaip Carterio pagerbimą, kuris turėjo būti šalia Kaylee.

Nors vakaro metu netrūko ašarų, Carterio mama didžiavosi savo sutuoktiniu. “Žinau, kad mano vyrui buvo nelengva, tačiau tai jis darė dėl savo sūnaus ir jo merginos. Šią akimirką prisiminiau, kad turiu patį geriausią vyrą pasaulyje“.

Reklama