Skip to main content

Mergina nuo pat vaikystės patyrė žiaurias patyčias, tačiau visiems užgauliotojams atvipo žandikauliai pamačius, su kuo ji atvyko į mokyklos išleistuves

Kaip bebūtų gaila, tačiau patyčios yra labai didelė problema šiuolaikiniame pasaulyje. Ir kol mokyklose nebus tinkamo švietimo apie patyčias ir jų padarinius, tol pasaulyje bus tūkstančiai tokių mergaičių, kaip Chloe.

Reklama

Chloe Robson pirmąsias patyčias patyrė, kai jai buvo vos septyneri. Ji nuolat buvo užgauliojama dėl savo išvaizdos, nes visą gyvenimą buvo kiek putlesnė. Klasės ir mokyklos draugai ją pastoviai pravardžiuodavo, stumdydavo ir net grasindavo.

Galima tik įsivaizduoti, kaip smarkiai nuolatinės užgaulionės paveikė jauną merginą ir jos psichologinę sveikatą. Ji nebegalėjo nuo artimųjų nuslėpti savo depresijos ir liūdesio, kurį sukėlė ištisi metai skaudžių žodžių.

Reklama

Artėjant mokyklos išleistuvėms Chloe nenorėjo jose dalyvauti, nes jautė per daug nuoskaudų tiems žmonėms, su kuriais ji turėtų linksmintis šventėje. Apie Chloe išgyvenimus sužinojo jos dėdė, kuris irgi jaunystėje buvo sulaukęs nemažai patyčių.

Reklama

Dabar jis yra aktyvus kovotojas su tokiu elgesiu ir kartu su savo draugais įsteigė motociklininkų klubą, kovojantį prieš patyčias. “Baikeriai prieš patyčias” organizuoja įvairias akcijas tiems, kam reikia tokio palaikymo. Jie nusprendė palydėti Chloe į išleistuvių puotą su didele motociklų palyda.

Net 126 baikeriai su savo riaumojančiais motociklais palydėjo merginą į šventę, kurioje ji buvo sutikta plojimais. Chloe tai buvo saldžiai karti akimirka, nes baikerių palaikymas jai pridėjo pasitikėjimo savimi, nors nuoskaudos niekur taip ir nedingo.

Reklama

Mergina atrodė nuostabiai su makiažu ir gražia suknele, tačiau labiausiai ją pagražino pasitikėjimas savimi, kurį sukėlė didelis palaikymas. Tai buvo nuostabus ženklas ir priminimas visiems ten susirinkusiems, kad patyčios vis dar egzistuoja visur.

Reklama

Jie priminė, kad patyčias skleidžia tie patys bendraklasiai, kuriuos susirinkę tėvai lydėjo į sekančią gyvenimo kelionę po mokyklos. Nors tą dieną baikeriai padarė ne tiek ir daug, vien tik jų buvimas visiems parodė, kad šia gražią merginą užgaulioti nevalia.

Dabar Chloe glaudžiai bendradarbiauja su dėdės organizacija ir stengiasi šviesti kuo daugiau žmonių kovoje su patyčiomis. Mergina bendrauja su tėvais, kurių vaikai gali, jiems nežinant, kentėti nuo patyčių.

Chloe atskleidžia, kokie ženklai vaikų elgesyje gali išduoti, kad jis kenčia psichologiškai, o gal net ir fiziškai nuo kitų žmonių. Ši istorija yra tik dar vienas priminimas mums visiems – žodžiai gali skaudinti labiau nei kumštis ar peilis. Visada reikia pagalvoti, ar patys savo adresu norėtume girdėti tai, ką neretai neapgalvojus ir lengvai pasakome kitiems…

Reklama