Skip to main content

Ne viena moksleivė tikėjosi, kad mokyklos gražuolis pakvies būti pora per išleistuves. Tačiau visos jos neteko žado, kaip pamatė, su kuo vaikinas atvyko į šventę

Mokyklos išleistuvės yra itin svarbus įvykis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Moksleiviai šiai šventei ruošiasi itin atsakingai, kad tą vienintelį vakarą atrodytų, kaip tikri princai ir princesės.

Tačiau yra ir dar viena svarbi detalė. Kiekvienas šventėje dalyvaujantis jaunuolis nori turėti porą, kad nesijaustų prastesnis už kitus…

Reklama

Fort Zumwalt West vidurinėje mokykloje artėjo išleistuvių šventė, o apie vieną vaikiną svajojo visos moksleivės.

18-metis Brendan Ritchie išsiskyrė savo grožiu, o be to buvo ir pavyzdingas mokinys, bei sportininkas. Todėl visiškai nenuostabu, kad jis buvo itin populiarus merginų tarpe.

Tačiau Brendan net negalvojo naudotis savo populiarumu. Vaikinas turi kitokias gyvenimo vertybes ir svarbiausias dalykas jam yra draugystė.

Brendan turėjo artimų bičiulių ratą mokykloje, o viena geriausių jo draugių buvo Ellie McCool.

Reklama

Mergina gimė su Retto sindromu, kuris atnešė daugybę iššūkių gyvenime. Retto sindromas yra retas genetinis smegenų sutrikimas, kuris dažniausiai pasireiškia mergaitėms. Šis sindromas paveikia smegenų ir nervų vystymąsi, o tai sukelia motorinę ir intelekto negalią.

Ellie mama Mickie sako, kad iš pradžių dukra augo kaip ir bet kuris kitas sveikas vaikas.

Reklama

Tačiau viskas pasikeitė, kai Ellie sukako ketveri. Atrodė, kad kai kurios jos kūno dalys tiesiog atsijungė. Mama suprato, kad su dukra kažkas negerai ir vėliau jai buvo nustatytas Retto sindromas.

Nors kai kurios kūno dalys atsisakė veikti, Ellie vis dar buvo ta pati nuostabi mergaitė. Deja, bet dėl retos ligos ji sunkiai gali kažką pasakyti žodžiu.

Daugeliui žmonių būtų paprasčiausia tiesiog nekreipti dėmesio į Ellie, tačiau vidurinėje mokykloje ji susirado nuostabių draugų.

Mokykloje Ellie susipažino su Brendan ir iš karto tapo gerais draugais. Brendan ją apibūdino, kaip protingą, malonią ir rūpestingą merginą, nepaisant visų jos bendravimo sutrikimų.

Reklama

Artėjant mokyklų išleistuvėms Brendanui net nereikėjo per daug galvoti, kas bus jo pora. Vaikinas paklausė, ar Ellie sutinka eiti kartu su juo į šventę, o ji nedvejojusi sutiko.

“Kiekviena mergina svajoja apie nepamirštamas išleistuves. Labai džiaugiausi, kad ir Ellie turėjo savo porą“ – sakė merginos draugė Elizabeth.

Išleistuvių vakarą Ellie pasipuošė gražia suknele, o Brendan atvyko jos pasiimti.

Reklama

Ellie, Brendan ir artimiausi draugai kartu šoko, fotografavosi ir smagiai leido laiką.

“Ellie yra viena nuostabiausių merginų, kokią tik pažįstu. Džiaugiuosi, kad ji sutiko būti mano pora per išleistuves“ – sakė vaikinas.

Brendan galėjo pasirinkti bet kurią kitą merginą mokykloje, tačiau draugystė su Ellie jam yra aukščiau visko… Tikras džentelmenas!

Reklama